امتیاز:
( 1 Rating )

تحصیل در اتریش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

University of Innsbruck

دانشگاه لئوپولد فرانتسنس اینسبروک معروف به دانشگاه اینسبروک، نام یکی از دانشگاه‌های کشور اتریش است. این دانشگاه که دانشگاه اصلی و مرکزی ایالت تیرول اتریش است، در سال ۱۶۶۹ میلادی هم‌گاه با سال ۱۰۴۸ خورشیدی در شهر اینسبروک تاسیس گردیده است.
دانشگاه اینسبروک بزرگترین مرکز علمی و پژوهشی در غرب اتریش محسوب می‌گردد و پس از دانشگاه وین و دانشگاه گراتس ، سومین دانشگاه بزرگ این کشور به شمار می‌رود.

این دانشگاه که در علوم پایه یکی از دانشگاه‌های پیشرو در اروپای مرکزی است، دارای دانشکده های مختلف در علوم پایه و علوم انسانی می‌باشد. گروه نجوم و اخترفیزیک این دانشگاه دارای شهرت جهانی است.

 

 

 

 

 

Universität für Bodenkultur Wien

دانشگاه منابع طبیعی و کشاورزی وین که به طور مختصر به دانشگاه BOKU معروف است یک دانشگاه دولتی است که در شهر وین پایتخت کشور اتریش واقع شده است. این دانشگاه به عنوان یک مرکز آموزش و تحقیقات منابع تجدید پذیر در سال ۱۸۷۲ میلادی در وین تاسیس گردید. دانشگاه BOKU در حال حاضر حدود ۱۱٬۳۹۷ نفر دانشجوی در حال تحصیل دارد و به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاه‌های کشور اتریش و اروپا مشغول فعالیت می‌باشد.

پردیس اصلی دانشگاه BOKU در سال ۱۸۹۶ در مناطق ۱۸ و ۱۹ شهر وین بنا گردید. دپارتمان‌های اصلی این دانشگاه که عبارتنداز: کشاورزی، علوم خاک، باغبانی و دامداری هنوز در پردیس مرکزی این دانشگاه قرار دارند. یکی دیگر از پردیس های دانشگاه در نزدیکی ایستگاه مترو هلیگنشتات واقع شده که در رشته‌های بیوتکنولوژی، شیمی، علوم گیاهی، مدیریت منابع آب، علوم غذایی و بخش‌های دیگر فعالیت دارد.
پروژه ساختمان جدید این دانشگاه با راه‌اندازی دپارتمان شیمی و مواد غذایی، علوم آزمایشگاه، امکانات جدید و سالن‌های سخنرانی مختلف در سال ۲۰۰۹ به پایان رسید. در این راستا یک مرکز تحقیقاتی در تولن شمال شهر وین، با امکانات و آزمایشگاه‌های علوم بیوتکنولوژی و کشاورزی نیز راه‌اندازی شده است.
برای تحقیقات و تدریس در دانشگاه BOKU این موارد از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند: منابع طبیعی، محیط و کیفیت زندگی، غذا، تغذیه و سلامت.
این دانشکاه در رتبه بندی سال 2012 برترین دانشگاه های منابع طبیعی قاره اروپا رتبه هشتم(8) و در جهان رتبه بیست و یک(21) را کسب کرد.

 

 

 

 

 

Universität Salzburg

دانشگاه پاریس لوردون یا دانشگاه زالتسبورگ یکی از دانشگاه‌های کشور اتریش واقع در شهر زالتسبورگ است.
بودجه سالانه این دانشگاه ۱۱۲ میلیون یورو است.
این دانشگاه دارای چهار دانشکده می‌باشد:

• علوم انسانی
• حقوق
• علوم تجربی
• الهیات

گروه هنر این دانشگاه از معتبرترین گروه‌های آموزشی هنر در سراسر اروپا است.


تاریخچه
این دانشگاه در سال ۱۶۲۲ میلادی توسط شاهزاده پاریس لوردون ساخته شده است. در آغاز، در آن تدریس الهیات، حقوق و پزشکی صورت می‌پذیرفته است.
در سال ۱۸۱۰ و با اشغال زالتسبورگ توسط باواریا این دانشگاه نیز تعطیل شد.در سال ۱۹۶۲ میلادی (۱۳۴۱ خورشیدی) این دانشگاه با نام جدید دانشگاه زالتسبورگ بار دیگر فعالیت خود را آغاز نمود.
در حال حاضر این دانشگاه دارای حدود ۱۴۰۰۰ دانشجو می‌باشد.

 

 

 

 

 

 

(Sigmund Freud University (0SFU

دانشگاه خصوصی زیگموند فروید در سال ۲۰۰۵ توسط (شورای اعتباربخشی اتریش) در وین اتریش به وجود آمد. این دانشگاه به عنوان یک دانشگاه علوم انسانی در زمینهٔ روان‌درمانی و روانشناسی تخصص دارد.
شعبه پاریس این دانشگاه در سال ۲۰۰۹ تاسیس شد.

 

 

 

 

 

 

Technische Universität Wie

دانشگاه فنی وین یا دانشگاه صنعتی وین بزرگترین دانشگاه و مرکز پژوهشی کشور اتریش در رشته‌های فنی و مهندسی است و در شهر وین قرار دارد. این دانشگاه در رتبه‌بندی سال ۲۰۱۱ دانشگاه‌های فنی و مهندسی جهان که از سوی تایمز و کیواس منتشر شد رتبه ۸۱ را به خود اختصاص داد.

 

 

 

 

 

 

University of Music and Performing Arts

دانشگاه موسیقی و هنرهای نمایشی وین که گاهی از آن به اختصار دانشگاه موسیقی وین یا با نام‌های قدیمی آن آکادمی موسیقی وین یا مدرسهٔ عالی موسیقی وین نامبرده می‌شود، دانشگاهی دولتی در کشور اتریش است که در شهر وین قرار دارد. برخی از منابع از این دانشگاه به عنوان بزرگترین دانشگاه هنر اتریش و نیز بزرگترین دانشگاه موسیقی جهان نام برده‌اند.

 

 

 

 

 


University of Vienna

دانشگاه وین یک دانشگاه عمومی است که در وین اتریش قرار دارد و یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های اروپایی است. این دانشگاه با ۸۸ هزار دانشجو، یکی از بزرگترین دانشگاه‌های اروپای مرکزی را تشکیل می‌دهد. در دانشگاه وین بیش از ۱۸۸ رشته علمی تدریس می‌شود.
برخی از برندگان جوایز نوبل نیز از اساتید و فارغ‌التحصیلان این دانشگاه هستند.

 

 

 

 

موسسه حقوقی و بین المللی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

  

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره 02186084214 _ 02186087195 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید. **