× franchisor.ir
امتیاز:
( 3 Ratings )

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

 

بیشتر کشورهای جهان به منظور جذب سرمایه اقتصادی و ایجاد کسب و کار، مجوز اقامت های موقت و دائم صادر می کنند.

با توجه به برنامه خروج انگلیس از اتحادیه اروپا  افراد ثروتمند و سرمایه گذار در جست و جوی مقصدی به منظور دسترسی آزاد به بازار سرمایه و سفر آزادانه به 28 کشور جهان و سرمایه گذاری هستند.

 

بر اساس مطالعه شرکت  مهاجرتی هنلی و همکاران، برنامه های متفاوتی توسط دولتهای مختلف در سراسر جهان ارائه شده و این شرکت به تجزیه و تحلیل آنها پرداخته  و با توجه به ارزش، کیفیت و شهرت کشورها رتبه بندی کرده و به شما معرفی می کند.

 

بلغارستان :

سرمایه گذاری حدود 500 هزار یورو در یک پرونده پنجاه ساله اوراق قرضه دولتی بلغارستان برای واجد شرایط بودن برنامه اقامت بلغارستان کافی است.

 

یونان :

پس از اخذ ویزای تایپ D کشور یونان ، سرمایه گذاران می توانند برای اخذ اقامت این کشوربا سرمایه گذاری € 250.000 €  درخواست اقامت نماید.

 

قبرس :

این جزیره مدیترانه ای پیشنهاد ایجاد  یک شرکت جدید و یا همکاری با شرکت های کوچک با مالیات  12.5٪ را برای متقاضیان ارائه می دهد، اما درابتدا  شما نیاز به خرید ملکی با ارزش بیش از300.000 یورو دارید.

 

موناکو :

ساکنان موناکو در صورت پرداخت مالیات بر درآمد، مالیات مالی یا مالیات بر ثروت می توانند بدون ویزا به تمام کشورهای منطقه شنگن سفر کنند.

 

جزیره جرسی :

این جزیره همواره به دلیل مالیات پایین و آب و هوای ملایم جذاب بوده است. حداقل سرمایه گذاری برای اقامت £ 125.000در سال است و تنها برای افرادی که درآمد بیش از625.000 پوند دارند، قابل درخواست است.

 

بریتانیا :

انگلستان ممکن است کشور ارزانی نباشد، اما همواره یک مقصد جذاب برای خانواده های ثروتمند بوده است که به دنبال آموزش عالی خصوصی برای خود و فرزندانشان هستند ومیزان سرمایه گذاری در این کشور 2 میلیون پوند، 5 میلیون پوند و 10 میلیون پوند است.

 

لتونی :

برای به دست آوردن مجوز اقامت موقت لتونی ، متقاضی باید املاک و مستغلات به ارزش 250.000 یورو در این کشور خریداری کند و 5٪ هزینه دولت را نیز بپردازد.

 

اسپانیا :

این کشور برنامه ی اقامتی مشابهی با پرتغال دارد و مجوز اقامت را می توان با خرید یک خانه به ارزش 500.000 یورو و یا سرمایه گذاری 2 میلیون یورو در بدهی های دولت اسپانیا دریافت کرد.

 

مالتا :

نرخ مالیات مالتا  پایین است و برای ساکنان دائمی حدود  15٪ است و متقاضیاین باید خرید ملکی به ارزش 275.000 یورو در این کشور خریداری نمایند.

 

پرتغال :

برای به دست آوردن اقامت پرتغال، می توانید 10 شغل با یک کسب و کار ایجاد کنید و یا 1 میلیون دلار را به یک بانک پرتغالی انتقال دهید یا یک خانه را به ارزش € 500.000  خریداری کنید.

 

بلژیک :

درخواست اقامت بلژیک در حدود دو ماه طول می کشد و  می تواند از طریق خود اشتغالی باشد و نیاز به سرمایه گذاری ندارد.

 

اتریش :

اتریش  10 نوع مختلف مجوز اقامت را که نیازی به سرمایه گذاری نیست ارائه می دهد که متقاضی میتواند با دریافت این مجوز می تواند بدون روادید در سراسر منطقه شنگن  سفر کند.

 

 

 

انواع اقامت های طلایی

به این نوع اقامت که در واقع به نام اقامت های طلایی یا گلدن ویزا شناخته می شوند، فرد متقاضی که خواستار زندگی در اروپاست باید  حداقل ۵۰۰ هزار یورو در املاک و مستغلات  سرمایه گذاری کند. متقاضی میتواند دو یا سه ملک که مجموعا ارزش 500 هزار یورو دارند خریداری کند و سپس میتواند ملک را اجاره دهد.

همانطور که از نام اقامت های طلایی مشخص است یک فرصت طلایی جهت زندگی و اقامت در اروپا برای افراد خارجی است.

در  ۲۰۱۳دولت اسپانیا قوانین اقامتی جدیدی وضع کرد که بر اساس آن متقاضی اقامت در اسپانیا می تواند با خرید ملک یا املاکی به ارزش مجموع 500.000یورو و با حضور 6 ماه در سال در این کشور، اقامتش را اخذ کند.

در انگلستان شما با سرمایه گذاری به ارزش 2.000.000 پوند جهت ویزای یک ساله و 10.000.000 پوند می توانید به منظور اخذ اقامت دائم اقدام کنید.

در قبرس شما می توانید با خرید ملک به ارزش 300.000 یورو این نوع اقامت طلایی را اخذ کنید.

 

 

 

** جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره های  86087195 - 86087214 ازساعت 9  الی 18 در تماس باشید. **