× franchisor.ir

گروه ویزا 360
گروه ویزا 360

گروه ویزا 360 عضوی از هلدینگ بین المللی اینوید، در راستای ارائه اطلاعات دقیق و به روز در خصوص اخذ اقامت اروپا با توجه به آخرین تغییرات قوانین اقامتی، به هموطنان عزیز در سراسر دنیا اطلاع رسانی می کند.

شما هم اکنون می توانید با ارسال خبر های به روز در خصوص مسائل مهاجرت به اروپا، اقامت اروپا و همچنین با اشتراک گذاری تجارب خود در امر مهاجرت به اروپا به خانواده بزرگ ویزا 360 بپیوندید.

در وبسایت ویزا 360 ما سعی بر این داشته ایم با استفاده از قوانین دقیق و صریح کشورها بخصوص در زمینه مهاجرت به اروپا، اقامت اروپا و همچنین بهره مندی از تجارب وکلای داخل و خارج کشور و همچنین تجارب شخصی هموطنانمان در سال های گذشته، بانک اطلاعاتی معتبری را فراهم سازیم تا بدون دغدغه های معمول هموطنان، در زمینه سوء استفاده از آنها هنگام سرمایه گذاری، مهاجرت یا اشتغال در خارج از کشور توسط واسطه گران سود جو و یا بروز مشکلات به واسطه عدم اطلاع دقیق شخص از قوانین و مقررات کشور های خارجی، اقدامات لازم را برای انجام امور مالی، سرمایه گذاری، حقوقی و کاری با اطمینان خاطر و اطلاع رسانی کامل به هموطنان انجام دهیم.

این اطلاعات نتیجه تحصیلات وکلای بین المللی گروه ویزا 360 در رشته حقوق بین الملل خصوصی، اقتصادی و همچنین تجارب آنها در پرونده های موفق مهاجرتی در تمام نقاط جهان و در این زمینه می باشد. 

بانک اطلاعاتی ویزا 360

بزرگترین مرجع مهاجرتی در ایران 

مشاوره رایگان