× franchisor.ir
امتیاز:
( 6 Ratings )

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

گروه ویزا 360 

با سال ها تجربه و وقوف کامل نسبت به قوانین مهاجرتی کل دنیا،سعی بر این داشته است که با تاسیس یک بانک اطلاعاتی معتبر در ایران به نیاز هموطنان عزیز پاسخگو باشد.

 

 

گروه 360 در راستای ارائه اطلاعات دقیق و به روز اقامتی با توجه به آخرین تغییرات قوانین کشور ها توسط تیم بین المللی در داخل و خارج کشور و همچنین معرفی موسسات معتبر حقوقی و مهاجرتی معتبر در داخل ایران به هموطنان عزیز در سراسر دنیا خدمت رسانی می نماید.

شما هم اکنون می توانید با ارسال خبر های به روز در خصوص مسائل مهاجرت و همچنین با اشتراک گذاری تجارب خود در امر مهاجرت به خانواده بزرگ 360 بپیوندید.

در 360 ما سعی بر این داشته ایم با استفاده از قوانین دقیق و صریح کشورها در حوزه مهاجرت و همچنین بهره مندی از تجارب وکلای داخل و خارج کشور و همچنین تجارب شخصی هموطنانمان در سال های گذشته، بانک اطلاعاتی معتبری را فراهم سازیم تا  بدون دغدغه های معمول هموطنان ، در زمینه سوء استفاده از آنها هنگام سرمایه گذاری ، مهاجرت یا اشتغال در خارج از کشور توسط دلالان و افراد واسطه سود جو و یا بروز مشکلات به واسطه عدم اطلاع دقیق آنها از قوانین و مقررات کشور های خارجی ، اقدامات لازم را برای انجام امور مالی ، سرمایه گذاری ، حقوقی و کاری با اطمینان خاطر و اطلاع رسانی کامل به هموطنان انجام دهیم.

این اطلاعات نتیجه تحصیلات وکلای بین المللی 360 در رشته حقوق بین الملل خصوصی و اقتصادی و همچنین تجارب آنها در پرونده های موفق مهاجرتی در تمام نقاط جهان و در این زمینه می باشد.

 

 بانک اطلاعاتی ویزا 360

بزرگترین مرجع مهاجرتی در ایران