× franchisor.ir

موسسه حقوقی سام

موسسه حقوقی سام تنها نماینده هلدینگ اینوید اقدام به جمع آوری اطلاعات اقامتی کشورهای دنیا کرده است تیم اینجام این کار توسط گروه گروه ویزا 360 که با سال ها تجربه و وقوف کامل نسبت به قوانین مهاجرتی کل دنیا،سعی بر این داشته است انجام شده است. ما با جمع آوری بانک اطلاعاتی معتبر در ایران به نیاز هموطنان عزیز در زمینه اقامت بخصوص اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا پاسخگو هستیم.

 گروه ویزا 360

 

گروه ویزا 360  عضو هلدینگ بین المللی اینوید در راستای ارائه اطلاعات دقیق و به روز اقامتی اروپا با توجه به آخرین تغییرات قوانین کشور ها توسط تیم بین المللی در داخل و خارج کشور و همچنین معرفی موسسات معتبر حقوقی و مهاجرتی معتبر در داخل ایران به هموطنان عزیز در سراسر دنیا در زمینه اقامت اروپا خدمت رسانی می نماید.

شما هم اکنون می توانید با ارسال خبر های به روز در خصوص مسائل مهاجرت به اروپا و اقامت اروپا و همچنین با اشتراک گذاری تجارب خود در امر مهاجرت به اروپا به خانواده بزرگ ویزا 360 بپیوندید.

در  وبسایت ویزا 360 ما سعی بر این داشته ایم با استفاده از قوانین دقیق و صریح کشورها بخصوص در زمینه مهاجرت به اروپا و اقامت اروپا و همچنین بهره مندی از تجارب وکلای داخل و خارج کشور و همچنین تجارب شخصی هموطنانمان در سال های گذشته، بانک اطلاعاتی معتبری را فراهم سازیم تا بدون دغدغه های معمول هموطنان، در زمینه سوء استفاده از آنها هنگام سرمایه گذاری، مهاجرت یا اشتغال در خارج از کشور توسط دلالان و افراد واسطه سود جو و یا بروز مشکلات به واسطه عدم اطلاع دقیق آنها از قوانین و مقررات کشور های خارجی، اقدامات لازم را برای انجام امور مالی، سرمایه گذاری، حقوقی و کاری با اطمینان خاطر و اطلاع رسانی کامل به هموطنان انجام دهیم.

این اطلاعات نتیجه تحصیلات وکلای بین المللی گروه ویزا 360 در رشته حقوق بین الملل خصوصی و اقتصادی و همچنین تجارب آنها در پرونده های موفق مهاجرتی در تمام نقاط جهان و در این زمینه می باشد.

 

 بانک اطلاعاتی ویزا 360

بزرگترین مرجع مهاجرتی در ایران