امتیاز:
( 2 Ratings )

10 شهر کوچک و زیبای اتریش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

10 شهر کوچک و زیبای اتریش

کشور اتریش شهرها و روستاهای بسیار زیبایی دارد، که تقریبا به طور کامل توسط کوه های زیبا و مرتفع احاطه شده اند. از جمله شهرهای زیبای اتریش می توان به 10 شهر زیر به عنوان زیباترین شهرها اشاره کرد:

                                                           
Salzburg -1

این شهر با قدمت تاریخی 12 قرن یکی از زیباترین شهرهای اروپای مرکزی است، سالزبورگ شهر قدیمی مشهوری است که در لیست میراث فرهنگی یونسکو قرار دارد و مکان دیدنی جذابی برای علاقمندان به معماری باروک می باشد.
حتما از شهر زیبای سالزبورگ دیدن کنید و از زیبایی های شهر و کوه ها ی سرزنده سالزبورگ لذت ببرید.

 


 Feldkrich -2
این شهر در غربی ترین نقطه اتریش قرار دارد و با سوئیس و لیختن اشتاین هم مرز است. وجود مراکز قرون وسطایی در این شهر آنرا برای بازدید بسیار شهر ارزشمندی کرده است،اطراف این شهر توسط کوه ها احاطه شده که زیبایی آن را دو چندان میکند.با قدم زدن در خیابان های قدیمی این شهر به مردمان اتریش غبطه میخورید که در چنین شهر زیبایی زندگی می کنند.

 St Gilgen -3
در ساحل دریاچه ولفگانگ و آلپ اتریش، شهر زیبای سنت گیلگن قرار دارد ،این شهر قرون وسطایی دارای زیبایی های طبیعی فوق العاده و ساختمان های رنگارنگ قدیمی است. در اواخر قرن نوزدهم هنگامی که ساکنین ثروتمند وین شروع به ساخت خانه های تابستانی خود کردند این شهر به شهری توریستی تبدیل شد.

 


Innsbruck -4
این شهر واقعا جذابیت های بسیار زیادی برای شما دارد. اولین نکته واقع شدن در بلندی های آلپ است که این موقعیت هم لذت بردن از منظره های زیبا و هم استفاده از بازی های زمستانی را برای بازدید کنندگان فراهم میکند،در سال 1964 و 1976 این شهر میزبان المپیک زمستانی بوده است،
تعداد زیادی از ساختمان های این شهر در امتداد رودخانه سیل قرار گرفته اند ، حتما از این شهر زیبا دیدن کنید و از زیبایی های طبیعی آن لذت ببرید.

 


Hallstatt -5
از مزایای کوه های اطراف این شهر و همینطور واقع شدن این شهر در جوار دریاچه هالستات تبدیل شدن آن به منطقه ای دیدنی برای مردم از همه نقاط دنیا است تا از زیبایی های طبیعی آن نهایت لذت را ببرند. 

 

Durnstein -6
یکی از شهرهای کوچک ستودنی است، اگر شما با یک کروز به پایین دانوب حرکت کنید نباید لذت دیدن این منظره را از دست بدهید،مانند یک قلعه قرون وسطایی روی رودخانه که حداقل در قرن 10 میلادی ساخته شده است. مرکز این شهر پر از ساختمانهای زیبا و رنگارنگ با معماری هایی متفاوت است. همچنین این شهر در وسط منطقه شراب سازی اتریش واقع شده است و با رفتن به این شهر میتوانید شراب های ساخته شده درهمین منطقه را امتحان کنید.

 


Alpbach -7
این منطقه با جمعیت بسیار کمی که دارد به دلیل زیبایی های خود بسیار شناخته شده است و بالاترین میزان رای را به عنوان زیباترین روستا در کشور اتریش در سال 1983 دریافت کرد و در سال 1993 به عنوان زیباترین روستای گل در اروپا نامگذاری شد. هزاران گردشگر سالانه از این جذابیت و زیبایی بی نظیر لذت میبرند.

 


krems -8
نام این شهر برای اولین بار در سال 1996 مطرح شد درحالیکه کشف های باستان شناسی ثابت کرده است که سکونت در این منطقه از هزاران سال قبل صورت گرفته است. ساختار قدیمی شهر کرمز و قرار گرفتن آن در منطقه شراب آن را بسیار دیدنی کرده، شراب اولین نوشیدنی است که بعد از ورود به این شهر باید امتحان کنید .

 


Bad Gastein -9
منطقه بدگستین یک هزاره قدمت دارد و جایگاهی برای استخراج طلا بوده است. به دلیل وجود چشمه های آب گرم بدگستین به عنوان شهر چشمه های آب گرم در اواخر قرن 19 شناخته شده است. پادشاهان، ملکه ها، فرمانروایان و تزارها از قدرت شفای چشمه های بدگستین استفاده می کردند. با رفتن به این شهر میتوانید همزمان از چشمه های آب گرم و همینطور ورزش های زمستانی مثل اسکی لذت ببرید.

 

10- Lienz 
لینز که در اتریش واقع شده است بسیار نزدیک به مرز جنوبی اتریش با ایتالیا است ،از لقب این شهر میتوانید به زیبایی بی نظیر این شهر پی ببرید ، لینز را شهر خورشید می نامند ،
این شهر از حدود 4000 سال پیش قابل سکونت بوده و مردمانی در لینز زندگی می کردند ، در بازدید از این شهر میتوانید معماری های مختلف از ادوار مختلف را ببینید و لذت ببرید ، این شهر علاوه بر پیشینه تاریخی خود طبیعت بسیار سبز و زیبایی دارد که با کوه هایی در اطراف شهر احاطه شده اند و جذابیت این شهر را دوچندان می کند .