× franchisor.ir

جاذبه های توریستی اتریش

قصر بلودر در وین

قصر بلودر یکی از جاذبه های توریستی معروف اروپا و از موزه های معروف در اتریش می باشد. این کاخ از دو کاخ بالا و پایین تشکیل شده که پیش از این در دست ملکه ماریا ترزا بوده است.
در این قصر یا موزه کلکسیونی از نقاشی های زیبا و خاص نقاش های معروف موجود است. علاوه بر آن در کاخ بالای این قصر می توانید زیباترین مناظر زیبای وین و در کاخ پایین مزارع زیبای مرکبات که شامل 4000 گونه گیاهی می باشد را مشاهده کنید. در فصل بهار و تابستان گیاهان رشد پیدا می کنند و مناظر زیبایی را در کاخ به وجود می آورند که باعث جذب توریست ها و گردشگران زیادی می شود.

کاخ بلودر اتریش

 راه های اخذ اقامت بلژیک

 بلژیک

 

زندگی در بلژیک ، اقامت خانوادگی بلژیک ، امنیت اجتماعی بلژیک، شهروندی و پرداخت مالیات در بلژیک برای یک شهروند غیر اتحادیه اروپا!
بلژیک کشوری جذاب برای شهروندان غیر اروپایی که مایل به ایجاد کسب و کار خود در اتحادیه اروپا هستند، بلژیک با داشتن زیرساخت های عالی و کیفیت بالای زندگی برای افراد حرفه ای که می دانند چگونه کار کنند و حرفه خاصی دارند بسیار مناسب است، دریافت شهروندی بلژیک بطور خاص نیاز به اقامت در این کشور برای مدت خاصی دارد، شهروندان غیر اتحادیه اروپا جهت دریافت اقامت باید به مقامات بلژیکی ثابت کنند که منابع مالی کافی برای این منظور دارند، روند دریافت اقامت بلژیک به این صورت است که در ابتدا اقامت یک ساله و پس از چند بار تمدید، اقامت پنج ساله دریافت می کنید ، این امر در نهایت منجر به دریافت اقامت دائم این کشور می شود.