× franchisor.ir

شهر قدیم گنت (Ghent Old Town)

شهر گنت واقع در بلژیک پر از فروشگاه های زنجیره ای و بوتیک ها و مغازه ها است. کل شهر قدیم پر از خوراکی فروشی های مستقل، فروشگاه لوازم قدیمی و فروشگاه های فشن است. اگر شما هم عاشق خرید هستید و دوست دارید کتابفروشی های خاک خورده را سیر کنید، یا به رستوران های خوش خوراک بروید و یا اگر عشق فشن دارید، گنت کاملاً چشم شما را می گیرد و قطعاً دلتان را می برد.

 

 

 

مرکز خرید  Mediacite

این مرکز خرید دارای یک فضای مارپیچی در وسط است که دو ساختمان مرکز خرید را به یکدیگر متصل میکند.
ساخته شده از یک شبکه پیچیده فولادی که بر روی فضای عبوری اصلی مرکز خرید قرار دارد باعث مهیا کردن نور لازم گشته است.
در انتهای ساختمان, سقف به پایین قوس داده شده و نمای ساختمان را تشکیل میدهد.

 

 

 

مرکز خرید آنسپاچ بروکسل

این مرکز خرید بازدید کنندگان خود را به زندگی، خرید و سرگرمی دعوت میکند. در اینجا نه تنها فرصت های خرید خوبی دارید بلکه یک کازینو، سالن کنسرت، رستوران، هتل، و مسکن لوکس را خواهید دید. اینجا مساحتی حدود سی ویک هزار متر مربع داردو توسط یک سقف شیشه ای پوشانده شده است. در ساخت اینجا از گالری در اروپا که در اوایل قرن 19 ایجاد شده الهام گرفته شده است. این پروژه شامل حفاظت از ساختمان های موجود و ترکیب آنها با معماری مدرن شهری است.

 

 

 

مرکز خرید وستلند بروکسل

در این مجموعه شما می توانید ازخرید ازصد و چهل مغازه لذت ببرید. زارا، نیو لوک، و یا نف نف تنها تعداد کمی از آنها میباشند. شما می توانید نه تنها در اینجا لباس خریداری کنید، همچنین بسیاری از مغازه ها کفش، محصولات آرایشی و یا لباس زیر را خواهید دید. تعداد 1850 پارکینگ رایگان برای بازدید کنندگان وستلند در نظر گرفته شده است.

 

 


بازار سابلون بروکسل

میدان گرند پالاس نام خود را از کلمه "سابل"، از کلمه فرانسوی برای "شن و ماسه"  گرفته است .سالها پیش، این منطقه وصف ناپذیر، دشت های شنی در راه به بروکسل بود. امروز، این میدان با گالری های هنری، بوتیک ها و کافه های مجلل پر شده است؛ آن را نیز مرکز تجارت عتیقه بروکسل مینامند. در واقع، خانه های تاریخی اطراف میدان به مغازه های عتیقه فروشی تبدیل شده اند، که هر آخر هفته برگزار میشود.

 

 

 

مرکز خرید باسیلیکس بروکسل

مرکز خرید "باسیلیکس" در حال حاضر 25 ساله است. سالانه 3.2 میلیون بازدید کننده به این مرکز خرید برای خرید کردن از یکی از 65 فروشگاه اینجا می آیند. شما نه تنها مغازه های لباس و کفش در اینجا میبینید بلکه فروشگاه های چند رسانه ای معروف را نیز پیدا کنید. این مرکز خرید همچنین بسیاری از وقایع و تبلیغات خاص را سازماندهی میکند. مهم نیست هوای بیرون چگونه باشد، شما هرگز داخل این مرکز خرید خسته نمیشوید.

 

 

موسسه حقوقی و بین المللی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

 

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره 86087214 - 86087195 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید. **

 

مشاوره رایگان