× franchisor.ir

اقامت کشور سنگاپور

حدود هزاران نفر هر ساله به عنوام مقیم دائم کشور سنگاپور در نظر گرفته می شوند اما فرایند درخواست تمامی آنان به یک صورت نمی باشد. بخاطر داشته باشید که فرم درخواست برای اخذ اقامت دائم و برای کسانی که قصد اخذ تابعیت و اقامت سنگاپور به صورت خانوادگی را دارند امکان پذیر می باشد. این اقامت به طور کلی همسر و فرزندان ازدواج نکرده و زیر 21 سال را در بر می گیرد. قوانین مرتبط با اخذ اقامت دائم در سنگاپور برنامه های مختلفی را در بر دارد که این امر برای اشخاص خارجی و با هر پیشینه ای متفاوت می باشد که تا حد بسیاری این قضیه به سرزمین مادری فرد بستگی دارد. یکی از استوار ترین و توسعه یافته ترین کشورهای آسیایی؛ کشور سنگاپور و از نظر اقتصادی بسیار پربار می باشد. به یاد داشته باشید که میزان PR در ژوئن سال 2013 به 530،000 نفر تخمین زده شده است این درحالیست که این کشور حدود 5.3 میلیون نفر جمعیت را در خود جای داده است که این نرخ در سال 2013 به صورت قابل توجهی افزایش پیدا کرده است.

شما به عنوان یک مقیم دائم در سنگاپور از تمامی مزیت های موجود و حقوق شهروندی در این کشور بهره خواهید برد. دامنه این حقوق و مزایا مواردی نظیر:تحصیل در سنگاپور، دادن حق زندگی در این کشور بدون در اختیار داشتن ویزا و محدودیت های دیگر؛ تحصیل در مدارس دولتی برای بچه ها؛ داشتن آزادی مطلق جهت خرید ملک؛ برخورداری از مزیت بازنشسته شدن و برنامه های مالی و … را در بر خواهد داشت.

اقامت سرمایه گذاری در سنگاپور

بیاد داشته باشید که با انجام سرمایه گذاری در این کشور شما به اقامت دائم می رسید برنامه ای که به عنوان برنامه سرمایه گذاری جهانی (برنامه GIP) شناخته می شود. تحت این برنامه شمابا سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سنگاپور قادر به دادن درخواست برای PR و شروع تجارت با حداقل مبلغ سرمایه 2.5 میلیون SGD و یا سرمایه گذاری از طریق راه اندازی تجارت در این کشور می باشید.

در حال حاضر؛ تحت برنامه GIP شما قادر به انتخاب دو نوع از سرمایه گذاری می باشید که به شرح ذکر شده در ذیل می باشد:

  1. گزینه اول: سرمایه گذاری با حداقل 2.5 میلیون دلار جهت راه اندازی تجارت جدید و یا گسترش تجارت قبلی.
  2. گزینه دوم: سرمایه گذاری با حداقل مبلغ 2.5 میلیون دلار و اثبات مالی GIP.

اخذ اقامت دائم سنگاپور با سرمایه گذاری

بخاطر داشته باشید که در سال های اخیر مبحث هنر در کشور سنگاپور گسترش بسیاری یافته است. چرا که این کشور با هدف گسترش هنر در منطقه وارد عرصه کار شده است. اگر شما در هر هنری نظیر: عکاسی؛ رقص؛ موسیقی؛ تئاتر؛ ادبیات و یا فیلم سررشته دارید؛ شما قادر به دادن درخواست برای جهت اخذ اقامت دائم می باشید.

جهت ارزیابی صلاحیت خود و شرکت در این برنامه شما بایستی به خوبی هنر مورد نظر را ارزیابی نمایید و از شهرت جهانی آن مطمئن شوید و علاوه بر این از فرایند و گرایش تحصیلی خود اطمینان حاصل نمایید. با در اختیار داشتن این استعداد شما قادر به کار کردن در تمامی زمینه های هنری می باشید و یا اینکه امکان تحصیل در مقاطع بالاتر نیز برای شما وجود خواهد داشت.

ویزای توریستی سنگاپور


ویزای توریستی سنگاپور به افرادی تعلق می‌گیرد که با هدف گردشگری، قصد سفر به این کشور را دارند. جمهوری سنگاپور در ایران سفارت‌خانه ندارد و درخواست ویزا از طریق سفارت‌خانه‌های سنگاپور در دیگر کشورها، آژانس‌های مسافرتی که با آژانس‌هایی در کشور سنگاپور مرتبط هستند و همین‌طور در مرزهای ورودی انجام می‌گیرد. ویزای توریستی سنگاپور عموماً به صورت یک ماهه صادر می‌شود و اجازه‌ کار یا اقامت بیش از مدت اعتبار روادید را به مسافر نمی‌دهد. برای کار یا تمدید ویزا ، شخص متقاضی باید با همراه‌ داشتن اصل گذرنامه به اداره‌ی مهاجران سنگاپور مراجعه کند.

چنانچه از طریق آژانس‌های مسافرتی اقدام به دریافت ویزای توریستی سنگاپور نمایید، مدارکی که باید ارائه دهید شامل موارد زیر است:

کلیه‌ی مدارک باید همراه با یک نسخه کپی باشد.
یک: شناسنامه ایرانی
دو: گذرنامه؛ باید حداقل شش ماه بیشتر از تاریخ سفر شما اعتبار داشته باشد.
سه: یک قطعه عکس زمینه‌روشن ٤×٦ که شبیه به چهره‌ی فعلی متقاضی باشد.
چهار: آدرس کامل محل سکونت، محل کار و عنوان شغل متقاضی.
هزینه‌ی ویزای توریستی یک ماهه‌ی سنگاپور حدود هشتاد دلار است و صدور آن، دوازده روز کاری زمان می‌برد.
توجه: در برخی از موارد، بلیط رفت و برگشت و برگه‌ی رزرواسیون قطعی هتل نیز از متقاضی طلب می‌شود.

 

 

 

موسسه حقوقی و بین المللی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

  

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره  86087195 - 86087214 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید. **

 

 

مشاوره رایگان