× franchisor.ir

گراند پالاس

این مکان بسیار بزرگ، توسط برج شهر و ساختمان های زیبای ۳۰۰ ساله احاطه شده است و شب ها نمایی بسیار خیره کننده دارد. برنامه هایی که با موسیقی و نور در این مکان اجرا می شوند و در آن ها از ساختمان ها به عنوان بوم استفاده می شود، فضای خاصی به این محوطه می دهد. بهترین کلوچه های کاراملی بلژیک را می توانید از مغازه های کوچک شمال شرقی گرند پلیس تهیه کنید.

  

اتمیوم

این مکان، مکانی بسیار مهم در صنعت توریسم جهانی است و نمادی میباشد که دیدن آن را نباید از دست بدهید. و ساخته ای منحصر به فرد در تاریخ معماری است. از نظر فرهنگی، بنای این سازه سوالاتی که در کنفرانس سال ۱۹۵۸ مطرح شد را نشان می دهد: چه آینده ای برای خود می خواهیم؟ خوشحالی ما به چه چیزهایی وابسته است؟ ۵ کره از این ۹ کره به روی عموم باز هستند. یکی از آن ها نمایشگاه دائمی اکسپو ۵۸ است و از یک کره دیگر برای نمایشگاه های موقت علمی استفاده می شود. کره بالایی نمایی بسیار زیبا از بروکسل را به نمایش می گذارد.
ژان  پولاک  آخرین بازمانده از طراحان سازه اتمیوم (Atomium) بروکسل در سن 91 سالگی دار فانی را وداع گفت. اتمیوم سازه ای فلزی است که نمایشی از کریستال آهن است که 165 میلیارد بار بزرگ تر شده است. این سازه برای نمایشگاه بروکسل در سال 1958 ساخته شده بود. اتمیوم (Atomium) از 9 بخش مجزا تشکیل شده است که ارتفاع آن در بلندترین نقطه به 102 متر می رسد.
البته ایده اصلی بزرگ نمایی کریستال آهن از آن آندره واترکین می باشد. اتمیوم (Atomium) در مرکز تجارت جهانی بروکسل و در نزدیکی منطقه ایستگاه نورد (Nord) قرار دارد.

 

 

 


موزهٔ سلطنتی هنرهای زیبای بلژیک 

هنرهای مدرن و تاریخی در این موزه در زیر یک سقف گرد آوری شده اند. موزه ای وسیع با چندین ساختمان که کلکسیون های هنری بسیاری از قرن چهاردهم تا قرن بیستم از جمله پرتره هانس مملینگ از اواخر قرن پانزدهم، آثار هیرونیموس بوش و آدم و حوای لوکاس کراناش را در خود جای داده است. در قسمت هنرهای مدرن این موزه نیز آثاری از ون گوگ، ماتیس، دالی، شاگال، میرو و غیره را می توانید مشاهده کنید.

 

 

 


موزه ارتش بلژیک و موزه تاریخ نظامی

موزه ای که در قسمت شمالی ساختمان سینکانتنیر واقع شده و نمایی از رشد تکنولوژی در ارتش و جنگ هایی که در خاک بلژیک رخ داده است را به نمایش می گذارد. این موزه از سه بخش اصلی تاریخ ارتش بلژیک، سالن خودروهای زرهی و تانک ها، و قسمت هوایی با کلکسیونی از هواپیماهای جنگ جهانی اول به بعد تشکیل شده است.

 

 

 


موزه لوازم موسیقی 

این بنای زیبا بیش از ۷۰۰۰ آلت موسیقی از تمام اعصار و نقاط جهان را در خود جای داده است. این موزه ی ۴ طبقه، مکانی برای تجربه و لمس موسیقی از نزدیک است. رستوران پشت بام این موزه به خاطر نمای پانورامایی که از شهر بروکسل به نمایش می گذارد، بسیار مشهور می باشد.

 

 

 


موزه هورتا 

 ویکتور هورتا ۱۱۰ ساختمان بسیار زیبا مانند هتل ساووی و هتل ون اییتولد را طراحی کرد و به خاطر دقتی که در اجرای جزئیات بسیار زیبای تمام ساختمان داشت مشهور است. از صندوق پستی عمودی گرفته تا پلاک خانه، همه و همه به طرز زیبایی طراحی شده اند.

 

 

 


کلیسای سنت میکائیل و سنت گودولا

نما و طراحی داخلی این کلیسای زیبا به سبک گوتیک است، سبکی که ساختمان های اروپا را بیش از نیم قرن تحت پوش خود قرار داد. امپراطور چارلز، پنجره های این کلیسا با شیشه های منقوششان را در قرن شانزدهم به این مکان اهدا کرد. علاوه بر آن، ستون ها و طاق های داخلی این بنا نیز از جذابیت خاصی برخوردارند.

 

 

 


هال گیت 

هال گیت دروازه قرون وسطایی شگفت آور دیواره دوم شهر بروکسل، پایتخت بلژیک می باشد. این دروازه که در سال  1381 ساخته شده است، دومین دروازه و قلعه دفاعی شهر بروکسل بوده است. دروازه اصلی شامل ورودی قلعه های قدیم و یک پل متحرک بر فراز خندق بوده است. در حالی که شش دروازه و دیوار دفاعی دیگر که هم زمان با هال گیت ساخته شده بود، تخریب شده اند، تنها هال گیت سالم باقی مانده است و به عنوان زندان مورد استفاده قرار می گرفت. از این قلعه در طول سالها برای منظورهای مختلفی از جمله خانه آداب و رسوم، انباری برای ذخیره سازی غلات ، و کلیسای پروتستان استفاده شده است. این ساختمان بین سالهای 1868 و 1870 ترمیم و  تغییراتی در آن به وجود آمد. در حال حاضر، هال گیت مبدل به موزه ای  به نام موزه سلطنتی شده است که به  هنر و تاریخ منطقه و این قلعه سابق پرداخته است.

 

 

موسسه حقوقی و بین المللی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

 

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره 02186084214 _ 02186087195 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید. **

مشاوره رایگان