× franchisor.ir

مرکزخرید Foorum
فروم یک مرکز خرید در مرکز تالین در استونی است. مساحت این مرکز خرید 2500 متر مربع شامل 28 مغازه مختلف (از جمله 4 رستوران ها و کافه) می باشد. این مرکز خرید دارای هفت طبقه، با مغازه ها و دیگر خدمات تجاری است. همکف و طبقه اول آن شامل مغازه ها می باشد.طبقه های دیگر عمدتا به عنوان آپارتمان و دفاتر استفاده می شود.

 

 

مرکز خرید Järve Centre

این مرکز خرید در جنوب شهر تالین می باشد. این مرکز خرید بزرگترین مرکز خرید در فروش کالاهای مبلمان در استونی است و دارای مساحت 43000 متر مربع که سه طبقه است میباشد و نزدیک به 111 مغازه مختلف (از جمله 9 رستوران ها و کافه) دارد.  Järve سال 2002 افتتاح شد و علاوه بر فروش مبلمان و اثاثیه، کالاهای ورزشی، کفش و لباس، محصولات کودکان و خدمات متفاوتی به مشتریان میدهد.

 

 

 مرکز خرید Kristiine Centre

مرکز خرید Kristiine Centre در استونی واقع در منطقه Lilleküla است. Kristiine یکی از بزرگترین مراکز خرید در استونی است که نزدیک به 170 مغازه ها دارد(از جمله 18 رستوران ها و کافه).وشامل 53000 مترمربع است. این مرکز خرید دارای سه طبقه، با مغازه ها و دیگر خدمات تجاری بر روی زمین و طبقه اول است. طبقه سوم آن مخصوص پارکینگ است. بزرگترین مغازه ها در مرکز شرکت Prisma، H & M، مارکس و اسپنسر، EURONICS و آپولو است. مرکزخرید Kristiine در سال 1999 افتتاح شد.

 

 

 مرکز خرید Rocca al Mare

مرکز خرید Rocca درمنطقه subdistrict Haabersti واقع شده است. مساحت آن 580000-فوت مربع و نزدیک به 170 مغازه مختلف (از جمله 14 رستوران ها و کافه) دارد. مرکز خرید دارای سه طبقه، با مغازه ها و دیگر خدمات تجاری در طبقه اول و دوم. طبقه سوم پارکینگ است که بیش از 1300 فضای پارکینگ دارد. بزرگترین مغازه ها در مرکز شرکت Prisma، H & M، مارکس و اسپنسر، EURONICS است.

 

 

Sikupilli shopping centre

 

 

Ülemiste shopping centre

 


Tasku Shopping Centre

 


Auriga shopping centre

 

 

 

موسسه حقوقی و بین المللی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

   

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره 86087214 - 86087195 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید. **

 

مشاوره رایگان