× franchisor.ir

Bayside Mall

مرکز خرید بیساید مال یکی از جاذبه های گردشگری شهر کیچ تاون می باشد . در اینجا شما می توانید همه ی کالاهای مورد نیاز از سبزیجات گرفته تا پوشاک و جواهرات را تهیه کنید . در اینجا بهترین رستوران ها وجود دارد .

 

 

 

Canal walk

مرکز خرید کانال واک یکی از معروف ترین مراکز خرید کیپ تاون می باشد که بهترین برندهای دنیا را به فروش می رساند و در اینجا  می توانید خرید و مناسب و راحتی را تجربه کنید . مراکز تفریحی بسیاری در اینجا وجود دارد که سالیانه میلیون ها گردشگر را به خود جذب می کند.

 

 

 

Sumerest

بازار سامرست بیش از 204 فروشگاه با برند های بین المللی را به مشتریان عرضه میکند . در اینجا می توانید خریدی بی نظیر راتجربه کنید.

 

 

 

Willowbridge 

مرکز خرید ویلو بریج عتیقه جات ، کتاب و لوازم موسیقی را به مشتریان عرضه می کند . در اینجا رستوران و سالن تئاتر نیز وجود دارد.

 

 


Bonaero park

این مرکز خرید همان جایی ست که می توانید احتیاجات خود را تهیه کنید و به تفریح و سرگرمی بپردازید . در آنجا فروشگاه پوشاک ، اسباب باری و رستوران های فوق العاده وجود دارد.

 

 

Cresta

مرکز خرید کرستا که یکی از بهترین مراکز خرید ژوهانسبورگ در افریقای جنوبی است شامل سه بخش می شود که هر یک به فروش محصولات خاصی می پردازند.

 

 

 

Sandton city

این مرکز خرید که طبق استانداردهای بین المللی ساخته شده است ، یکی از فریبنده ترین مراکز خرید افریقای جنوبی به شمار می رود.

 

 

 

Hyde Park

این مرکز خرید یکی از مراکز خرید مدرن ژوهانسبورک به شمار می رود که در آنجا می توانید هرگونه کالایی را با قیمت مناسب خریداری نمایید.

 

 

مشاوره رایگان