× franchisor.ir

فروشگاه صنایع دستی استرول لیسبون

اینجا یک نمایشگاه صنایع دستی است و در کنار کازینو استرویل که در آن آثار هنری در یک قیمت بسیار عادلانه در دسترس هستند، واقع شده است. صنعتگران از سراسر جهان برای فروش کاشی و مصنوعات ساخته شده از چوب، پشم، و خاک رس به اینجا می آیند و محصولات خود را ارائه میکنند. گردشگران نیز استقبال خوبی از صنایع دستی دارند.در اینجا، همچنین می توانید غذای مورد علاقتان را سرو کنید و از موسیقی محلی و رقص لذت ببرید.

 

 

مرکز خرید اولیویس لیسبون

اعتقاد بر این است که این مرکز خرید برای اولین بار در لیسبون است که مردم برای سال های طولانی از آن بازدید کرده اند. همچنین شما می توانید برخی از نمایشگاههای کوچک که در اینجا طی زمان های مشخصی برگزار می شود و طرفداران زیادی دارد، بازدید به عمل آورید. این نمایشگاهها که موضوعات مشخص و متعددی دارند طرفداران زیادی را از سراسر دنیا به اینجا می کشاند.

 

 

مرکز خرید آمورراس لیسبون

این مجموعه قدیمی ترین مرکزخرید لیسبون با برج ها و خانه های قدیمی بین المللی است. اینجا شامل حدود سیصد فروشگاه، پنجاه و پنج رستوران، ده سینما، بانک ، یک اداره پست، یک باشگاه تناسب اندام، یک سوپر مارکت و سالن زیبایی می باشد. اینجا در واقع یکی از بهترین مکان ها در لیسبون برای خرید است که هر آنچه که احتیاج دارید به راحتی برای شما فراهم می سازد.

 

 

بازار بیاکسا لیسبون

این بازار در مرکز شهر لیسبون درخیابان معروف روا آگوستا قرار گرفته است. این خیابان خالی از ترافیک می باشد. در کنار خیابان، خریداران مقدار زیادی کفش، جواهرات، روسری، کیف های دستی، و سوغاتی ارزان قیمت پیدا کنید. خوراک مورد علاقه این منطقه شاه بلوط بو داده می باشد که براحتی می توانید از دست فروشان محلی خریداری کنید.

 

 

بازار فیرا لا لادرا لیسبون

این بازار با نام "بازار دزدها" شناخته شده است. این بازار پرتغالی در فضای باز برای ساکنان لیسبون، خرید و تجارت همه چیز استفاده می شود. این بازارعلی رغم نامش، به طور کلی بی خطر است، به شرطی که شما کیف پول خود را محافظت کنید. این بازار مخصوص فروش اشیاء ارزان قیمت یا دست دوم است. چرم، لباس، کاشی، هنر آفریقایی و جواهرات ارزان، همه در دسترس است. این مجموعه در منطقه آلفاما لیسبون قرار گرفته است.

 

 

مرکز خرید ال کورت لیسبون

این فروشگاه اسپانیایی بزرگترین شعبه خود را در لیسبون افتتاح کرده است و یک گروه متخصص در مد، هدایا، لوازم جانبی، لوازم آرایشی و ... می باشد، امکان انتخاب اجناس با کیفیت بالا از ویژگی این فروشگاه های می باشد. اینجا ، طیف گسترده ای از محصولات، خدمات شخصی و بسیاری خدمات دیگر را در دسترس مشتریان قرار می دهد. اینجا از نه طبقه تشکیل شده که شامل یک سوپر مارکت، فروشگاه مواد غذایی، کافه ها، رستوران ها می باشد که یکی از آنها در طبقه بالا با تراس در فضای باز می باشد، محصولات ورزشی، محصولات خانگی، لوازم الکترونیکی، سی دی، کتاب، و غیره می باشد.

 

 


مرکز خرید واسکو دا گاما لیسبون

اینجا یک مرکز خرید با ویژگی های منحصر به فرد معماری می باشد که در آن شما می توانید صد و شصت و چهار مغازه ، سی و شش رستوران، ده سینما، باشگاه بهداشت، زمین بازی و دفاتر متعدد برای کمک به مشتریان را پیدا کنید. این مرکز خرید بسیار بزرگ و مهم است و جوابگوی بسیاری از مشتریان داخلی و خارجی می باشد.

 

 

مرکز خرید کولومبو لیسبون

اینجا مرکز خریدی ست که از سه طبقه، با مغازه ها، رستوران ها، مراکز تفریحی، و مراکز فرهنگی تشکیل شده است. سبک معماری این مرکز خرید بزگ و زیبا تداعی کننده دوره ای از اکتشافات و دریا و کشف سرزمین های جدید است. برای مثال یکی از رستوران های اینجا ، شبیه یک معبد از دست رفته در وسط جنوب امریکا است. این مرکز برای هر ملیتی یادآور خاطره ای است به همین دلیل است که گردشگران زیادی از سراسر دنیا برای بازدید ازین مجموعه همه روزه به اینجا می آیند. هم برای خرید هم برای تماشای یک محیط جالب رفتن به اینجا را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

 

Freeport

 


Cascais Shopping

 


Atrium Saldanha

 


Embaixada

 


Campo Pequeno Food Court and Shopping Mall

 

 

موسسه حقوقی و بین المللی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

 

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره 86087214 - 86087195 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید. **

 

مشاوره رایگان