× franchisor.ir

Neiburgs

این هتل 4 ستاره در مرکز ریگا در کنار گنبد کلیسای جامع واقع است. این هتل ترکیب نفیسی از میراث تاریخی و طراحی معاصر است. مساحت تمامی سوئیت ها به اندازه 23-62 متر مربع است و با مبلمان راحت، تجهیزات زیادی از وسایل روشنایی و حمام مجهز شده است. اگر چه تمام سوئیتها دارای یک آشپزخانه هستند اما در یک آلاچیق خدمات غذاخوری به مهمانان ارائه می‌شود و صبحانه بوفه نیز در رستوران سرو می‌شود. این هتل دارای باشگاه ورزشی کوچک، سونا و حمام بخار است و در کتابخانه هتل که در لابی قرار گرفته مجموعه‌ای از آثار ادبیات وجود دارد. علاوه بر این اینترنت پر سرعت رایگان در هتل قابل دسترسی است. همچنین بار و مرکز تجاری در این هتل قرار دارد. صبحانه به صورت رایگان سرو می‌شود.

 

 

  Gallery Park

این هتل 5 ستاره در مرکز ریگا واقع شده و در فاصله اندکی از موزه هنر لتونی و مجسمه آزادی قرار گرفته است. همچنین کلیسای سنت یعقوب در نزدیکی این هتل قرار دارد. این هتل دارای خدمات کامل استخر سرپوشیده، آبگرم و سونا است. در مکان های عمومی هتل اینترنت پر سرعت رایگان قابل دسترسی است. یک مرکز تجاری در این هتل وجود دارد که به صورت 24 ساعته فعال می باشد. کارکنان هتل همچنین می‌توانند شما را جهت تهیه بلیط و تورهای گوناگون کمک کنند. اتاق‌های هتل دارای منظره به شهر، باغ و حیاط هستند. در این هتل همچنین باشگاه ورزشی وجود دارد.

 

  

Grand Palace

یکی از هتل‌های 5 ستاره ریگا است که در مرکز ریگا قرار گرفته و با قلعه ریگا و کلیسای جامع ریگا چند قدمی فاصله دارد. همچنین کلیسای سنت یعقوب در نزدیکی آن قرار دارد. این هتل دارای یک باشگاه ورزشی، اتاق بخار و سونا است. امکان دسترسی به اینترنت وایرلس با سرعت بالا در مکان‌های عمومی هتل وجود دارد. امکانات تجاری این هتل 5 ستاره شامل: اتاقهای کوچک جلسه و خدمات ماشین لیموزین یا ماشین شهری است. این هتل لوکس دارای یک رستوران و یک بار نیز می‌باشد و صبحانه رایگان است. کارکنان می توانند کمک های تور / بلیط، خدمات عروسی و پذیرایی مجالس مختلف را فراهم کنند. امکانات دیگر هتل عبارتند از کارکنان چند زبانه، مغازه های خرید هدیه، باجه‌های روزنامه فروشی و امکانات رختشویخانه و خشکشویی می باشد. به علاوه امکان پارکینگ در محل هتل به ازای پرداخت هزینه اضافه ارائه می گردد. اتاق‌های هتل دارای منظره به شهر و حیاط هستند.

 

 

  

Dome Hotel & SPA

این هتل 5 ستاره واقع در مرکز ریگا است و از کلیسای جامع و قلعه ریگا فاصله اندکی دارد. همچنین در نزدیکی هتل کلیسای جامع سنت یعقوب قرار دارد. این هتل دارای سرویس دهی آبگرم با اتاق بخار و سونا است. اینترنت رایگان با سرعت بالا در مکان‌های عمومی هتل وجود دارد و یک مکان برای اینترنت در هتل قرار گرفته است. امکانات تجاری در این هتل شامل یک مرکز تجاری 24 ساعته ، خدمات ماشین لیموزین و ماشین شهری و خدمات منشیگری است. این هتل لوکس دارای رستوران و یک بار می باشد. یک وعده صبحانه رایگان هر روز صبح سرو می‌شود. اتاق ها از ویژگی های پاسیو با منظره به شهر یا باغ برخوردارند. اتاقها به تلویزیون با کانال های کابلی، کانال های فیلم رایگان ، و پخش دی وی دی مجهز شده اند. همچنین دسترسی به اینترنت رایگان با سرعت بالا امکانپذیر می‌باشد. امکانات اتاق عبارتند از چایساز و قهوه ساز، دمپایی و بطری‌های آب رایگان. در صورت تقاضا امکاناتی مانند میز اتو، ملافه ضد آلرژی نیز ارائه می شود.

 

 

 

 Hotel Bergs

این یکی دیگر از هتل‌های 5 ستاره لتونی است که واقع در قلب ریگا و نزدیک به بازار برگ ، مجسمه یادبود آزادی ، و کلیسای سنت جان می‌باشد. هتل دارای یک باشگاه ورزشی و سونا است . دسترسی به اینترنت بی سیم در مکان‌های عمومی وجود دارد و یک مکان برای استفاده کامپیوتر و اینترنت در خود هتل واقع شده. این هتل 5 ستاره دارای امکانات تجاری از جمله یک مرکز تجاری 24 ساعته ، اتاق جلسه کوچک و خدمات ماشین لیموزین و ماشین شهری است. این هتل لوکس همچنین از یک رستوران و یک بار برخوردار است. امکانات دیگر عبارتند از یک کتابخانه، کارکنان چند زبانه و مغازه های خرید هدیه و باجه های های روزنامه فروشی می باشد و پارکینگ برای مهمان در صورت پرداخت هزینه اضافی قابل دسترسی است. اتاق ها درای چشم انداز به شهر، باغ یا حیاط هستند. این هتل دارای 38 اتاق است. مهمان می تواند از اینترنت رایگان پر سرعت بی سیم در اتاق‌ها استفاده کنند. اتاق‌ها به تلویزیون های LCD با کانال های کابلی و پخش دی وی دی مجهز شده‌اند. تمامی واحد ها دارای آشپزخانه با مایکروویو، یخچال و فریزر، قهوه ساز و چای ساز و وسایل آشپزی و ظروف هستند. علاوه بر این، امکانات رفاهی دیگر در صورت تقاضا ارائه می‌شود از جمله ماساژ در اتاق، ملافه ضد آلرژی زا، و حوله و ملافه اضافی،خدمات نظافتکاری به صورت روزانه ارائه می‌شود.

 

  

 

Radisson Blu Elizabete

این هتل 4 ستاره در مرکز ریگا قرار گرفته و تا مجسمه آزادی و بازار بزرگ چند قدمی پیاده روی دارد. امکانات تجاری در این هتل شامل اتاقهای کوچک جلسه، کمک کنندهای فنی و تجهیزات سمعی و بصری. در این هتل امکان کرایه نمودن کامپیوتر نیز وجود دارد و کارکنان می توانند خدمات دربانی را نیز ارائه نمایند. امکانات دیگر این هتل عبارتند از کارکنان چند زبانه، امکانات رختشوی خانه و روزنامه های رایگان در لابی. امکان پارک کردن اتومبیل‌های مهمانان با پرداخت هزینه اضافی امکان پذیر است. این هتل دارای 228 اتاق می باشد که مهمانان می‌توانند در داخل اتاق‌ها به اینترنت پر سرعت بی سیم دسترسی داشته باشند. اتاقها به تلویزیون LCD مجهز شده اند که امکان تماشا کردن کانال‌های ماهواره‌ای با پرداخت هزینه امکانپذیر است. همچنین در اتاقها چای ساز و قهوه ساز و میز اتو وجود دارد.

 

  

Tallink

یک هتل 5 ستاره واقع در مرکز ریگا و نزدیک به بازار برگ ، مجسمه آزادی و کلیسای سنت جان است . همچنین در این نزدیکی کلیسای سنت پیتر در نزدیکی آن قرار دارد. هتل تالینک ریگا دارای باشگاه ورزشی ، وان آبگرم و سونا است . دسترسی به اینترنت بی سیم در مکان‌های عمومی هتل وجود دارد. امکانات تجاری در این هتل 5 ستاره شامل اتاق های کوچک جلسه، خدمات ماشین لیموزین و ماشین شهری است. گزینه های ناهارخوری در این هتل شامل رستوران و بار است. صبحانه رایگان برای مهمان ها سرو می‌شود. کارکنان می توانند خدمات دربان و تبادل ارزی را فراهم کنند. امکانات اضافی در این هتل شامل کارکنان چند زبانه، استفاده از چای / قهوه رایگان و روزنامه های رایگان در لابی است. امکان استفاده از پارکینگ برای مهمانان با پرداخت هزینه اضافه ارائه می گردد. اتاق‌های هتل دارای منظره به شهر و حیاط هستند و مهمان ها می توانند از اینترنت بی سیم با سرعت بالا به صورت رایگان در اتاق‌ها استفاده کنند. همچنین در حمام سشوار برای خشک کردن مو مهیا شده است. خدمات نظافتکاری به صورت روزانه قابل دسترسی است. همچنین خدمات اتوکشی در صورت تقاضا ارائه می‌شود.

 

 

 

موسسه حقوقی و بین المللی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

 

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره  86087195 - 86087214 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید. **

 

مشاوره رایگان