× franchisor.ir

hilton london kensington
اين هتل داراي 601 اتاق مي باشد.اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد. يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد. کارکنان مهربان و با دقت هتل، آماده خدمت رسانی می باشند. میهمانان می توانند زمانی را در اتاق بخار به آرامش سپری کنند. 

 

 

No.5 Maddox Street
این هتل در محله آرام و با کلاس Mayfair واقع شده و به راحتی از طریق خیابان Bond، Soho و میدان پیکادلی قابل دسترس می باشد. سوئیت های لوکس هتل، دارای آشپزخانه شخصی بوده و از دکوراسیون مجللی برخوردار می باشند. 12 سوئیت بزرگ و روشن هتل به اتاق خواب های مجزا، سالن استراحت با لوازم شیک، تلویزیون LCD، سیستم تهویه مطبوع، کفپوش از نوع چوب بامبو، میز کار بزرگ و تلفن بیسیم مجهز می باشند. آشپزخانه مدرن سوئیت ها کاملا مجهز می باشند. برخی از اتاق ها نیز از بالکن و یا شومینه برخوردار می باشند. از دیگر امکانات اتاق ها میتوان به حمام شخصی بزرگ، دسترسی به اینترنت و جایگاه iPod اشاره کرد. طراحی هتل منحصر به فرد می باشد. ساختمان هتل که همانند سایر خانه های شهر است، تابلو ندارد و 150 متر تا ایستگاه متروی Oxford Circus فاصله دارد. نگهبان شبانه روزی در اختیار مهیمانان قرار دارد.

 

 

My fair
موقعیت جغرافیایی بی نظیر، از ویژگی های متمایز این هتل می باشد. ماساژ و معالجات بدن ارائه شده توسط مرکز آب گرم هتل، گزینه مناسبی جهت آرامش و تجدید نیروی علاقه مندان بشمار می رود. اين هتل داراي 406 اتاق مي باشد. شيشه هاي دوجداره اتاق ها نيز از ورود هرگونه سر و صدا درهنگامي که شما چرت ميزنيد؛ جلوگيري ميکند. يک صرافي نيز در هتل وجود دارد. اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.

 

 


Amsterdam hotel
این هتل از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار می باشد. کارکنان مهربان و با دقت هتل، آماده خدمت رسانی به مافرین محترم می باشند. از دیگر امکانات هتل میتوان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره کرد. اين هتل داراي 20 اتاق مي باشد.شيشه هاي دوجداره اتاق ها نيز از ورود هرگونه سر و صدا در هنگامي که شما چرت ميزنيد؛ جلوگيري مي کند. در باغ هتل استراحت کنيد. هتل همچنين دوچرخه به ميهمانان اجاره مي دهد.

 

 

London Marriott Hotel Park Lane
ميهمانان عزيز مي توانند از اتاقهاي راحت هتل لذت ببرند. موقعیت این هتل، دسترسی به اماکن توریستی را آسان ساخته است. این هتل دارای اتاق های فوق العاده تمیز می باشد.کارکنان مهربان و با دقت هتل، آماده خدمت رسانی می باشند.هتل، اقامتی را به همراه یک استخر سرپوشیده به میهمانان ارائه می دهد.از دیگر امکانات هتل میتوان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره کرد. اين هتل داراي 157 اتاق مي باشد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد. اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.

 

 

 Citadines Holborn-Covent Garden London

موقعیت این هتل، دسترسی به اماکن توریستی را آسان ساخته است. اين هتل داراي 192 اتاق مي باشد. اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.

 

 

Millennium & Copthorne Hotels At Chelsea Football Club
این هتل از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار می باشد.کلیه اتاقهای این هتل تمیز و راحت می باشد.کارکنان مهربان و با دقت هتل، آماده خدمت رسانی میباشند.از دیگر امکانات هتل میتوان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره کرد. اين هتل داراي 277 اتاق مي باشد. يک صرافي نيز در هتل وجود دارد. اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود مي باشد.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.

  

 

Holiday Inn Express London Park Royal

کلیه اتاق های این هتل تمیز و راحت می باشد. کارکنان مهربان و با دقت هتل، آماده خدمت رسانی می باشند. اين هتل داراي 104 اتاق مي باشد. اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود مي باشد.بعد از يک روز کاري و يا گردش در شهر میتوانید به رستوران هتل تشریف ببرید و از غذاي خوشمزه آن ميل کنيد.

 

 

موسسه حقوقی و بین المللی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

 

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره  86087195 - 86087214 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید. **

 

مشاوره رایگان