× franchisor.ir

دانشگاه های اتریش

 اتریش فرصت های تحصیلی متعدد و شانس توسعه شخصی را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد. اتریش با امکانات خوب، محیطی زیبا و مردمی خوش برخورد، راهی مناسب برای تحصیل دانشجویان است، آموزش در اتریش با کیفیت خوب و استاندارد بالا می باشد. علاوه بر این، اتریش یکی از امن ترین کشورها در اروپا است و شما می توانید در دانشگاه های رایگان اتریش تحصیل کنید.در مطلب زیر به تعدادی از دانشگاه های معتبر اتریش اشاره می کنیم:

University of Innsbruck

دانشگاه لئوپولد فرانتسنس اینسبروک معروف به دانشگاه اینسبروک، یکی از دانشگاه‌های کشور اتریش است. این دانشگاه که بعنوان دانشگاه اصلی و مرکزی ایالت تیرول اتریش شناخته شده است، در سال ۱۶۶۹ میلادی برابر با سال ۱۰۴۸ خورشیدی در شهر اینسبروک اتریش تاسیس گردیده است.
دانشگاه اینسبروک بزرگترین مرکز علمی و پژوهشی در غرب اتریش محسوب می‌شودو پس از دانشگاه وین و دانشگاه گراتس ، سومین دانشگاه بزرگ این کشور به شمار می‌آید.این دانشگاه که در علوم پایه یکی از دانشگاه‌های پیشرو اروپای مرکزی است، دارای دانشکده های مختلفی در زمینه علوم پایه و علوم انسانی می‌باشد. گروه نجوم و اخترفیزیک این دانشگاه دارای شهرت جهانی هستند.

 

University of Innsbruck 

Universität für Bodenkultur Wien

دانشگاه منابع طبیعی و کشاورزی وین که به طور مختصر به دانشگاه BOKU معروف است یک دانشگاه دولتی است که در شهر وین پایتخت کشور اتریش واقع شده است. این دانشگاه به عنوان یک مرکز آموزش و تحقیقات منابع تجدید پذیر در سال ۱۸۷۲ میلادی در وین تاسیس گردید. دانشگاه BOKU در حال حاضر حدود ۱۱٬۳۹۷ نفر دانشجوی در حال تحصیل دارد و به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاه‌های کشور اتریش و اروپا مشغول فعالیت می‌باشد. پردیس اصلی دانشگاه BOKU در سال ۱۸۹۶ در مناطق ۱۸ و ۱۹ شهر وین بنا گردید. دپارتمان‌های اصلی این دانشگاه که عبارتنداز: کشاورزی، علوم خاک، باغبانی و دامداری هنوز در پردیس مرکزی این دانشگاه قرار دارند. یکی دیگر از پردیس های دانشگاه در نزدیکی ایستگاه مترو هلیگنشتات واقع شده که در رشته‌های بیوتکنولوژی، شیمی، علوم گیاهی، مدیریت منابع آب، علوم غذایی و بخش‌های دیگر فعالیت دارد.
پروژه ساختمان جدید این دانشگاه با راه‌اندازی دپارتمان شیمی و مواد غذایی، علوم آزمایشگاه، امکانات جدید و سالن‌های سخنرانی مختلف در سال ۲۰۰۹ به پایان رسید. در این راستا یک مرکز تحقیقاتی در تولن شمال شهر وین، با امکانات و آزمایشگاه‌های علوم بیوتکنولوژی و کشاورزی نیز راه‌اندازی شده است.
برای تحقیقات و تدریس در دانشگاه BOKU این موارد از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند: منابع طبیعی، محیط و کیفیت زندگی، غذا، تغذیه و سلامت.
این دانشکاه در رتبه بندی سال 2012 برترین دانشگاه های منابع طبیعی قاره اروپا رتبه هشتم(8) و در جهان رتبه بیست و یک(21) را کسب کرد.

 

Universität für Bodenkultur Wien 

Universität Salzburg

دانشگاه پاریس لوردون یا دانشگاه زالتسبورگ یکی از دانشگاه‌های کشور اتریش واقع در شهر زالتسبورگ است. بودجه سالانه این دانشگاه ۱۱۲ میلیون یورو می باشد. این دانشگاه دارای چهار دانشکده می‌باشد:

• علوم انسانی
• حقوق
• علوم تجربی
• الهیات

گروه هنر این دانشگاه از معتبرترین گروه‌های آموزشی هنر در سراسر اروپا است.
این دانشگاه در سال ۱۶۲۲ میلادی توسط شاهزاده پاریس لوردون ساخته شده است. در آغاز، در آن  الهیات، حقوق و پزشکی تدریس می شده است. در سال ۱۸۱۰ و با اشغال زالتسبورگ توسط باواریا این دانشگاه نیز تعطیل شدو مجددا در سال ۱۹۶۲ میلادی (۱۳۴۱ خورشیدی) با نام جدید دانشگاه زالتسبورگ بار دیگر فعالیت خود را آغاز نمود.در حال حاضر این دانشگاه دارای حدود ۱۴۰۰۰ دانشجو می‌باشد.

 

Universität Salzburg 

(Sigmund Freud University (0SFU

دانشگاه خصوصی زیگموند فروید در سال ۲۰۰۵ توسط (شورای اعتباربخشی اتریش) در شهر وین اتریش تاسیس شد. این دانشگاه به عنوان یک دانشگاه علوم انسانی در زمینهٔ روان‌درمانی و روانشناسی تخصص دارد.
شعبه پاریس این دانشگاه در سال ۲۰۰۹ تاسیس گردیده است.

 

(Sigmund Freud University (0SFU 

Technische Universität Wie

دانشگاه فنی وین یا دانشگاه صنعتی وین بزرگترین دانشگاه و مرکز پژوهشی کشور اتریش در رشته‌های فنی و مهندسی است و در شهر وین قرار دارد. این دانشگاه در رتبه‌بندی سال ۲۰۱۱ دانشگاه‌های فنی و مهندسی جهان که از سوی تایمز و کیواس منتشر شد رتبه ۸۱ را به خود اختصاص داد.

 

Technische Universität Wie 

University of Music and Performing Arts

دانشگاه موسیقی و هنرهای نمایشی وین که گاهی از آن به اختصار دانشگاه موسیقی وین یا با نام‌های قدیمی آن آکادمی موسیقی وین یا مدرسهٔ عالی موسیقی وین نام برده می‌شود، دانشگاهی دولتی در کشور اتریش است که در شهر وین قرار دارد. برخی از منابع از این دانشگاه به عنوان بزرگترین دانشگاه هنر اتریش و نیز بزرگترین دانشگاه موسیقی جهان نام برده‌اند.

 

University of Music and Performing Arts
University of Vienna

دانشگاه وین یک دانشگاه عمومی است که در وین اتریش قرار دارد و یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های اروپایی است. این دانشگاه با ۸۸ هزار دانشجو، یکی از بزرگترین دانشگاه‌های اروپای مرکزی را تشکیل می‌دهد. در دانشگاه وین بیش از ۱۸۸ رشته علمی تدریس می‌شود.
برخی از برندگان جوایز نوبل نیز از اساتید و فارغ‌التحصیلان این دانشگاه هستند.

 
University of Vienna

  

موسسه حقوقی و داوری بین الملل سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

  

**جهت مشاوره حضوری و تلفنی با کارشناسان ما از طریق شماره های 02186084214 _ 02186087195 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید. **

 

مشاوره رایگان