× franchisor.ir

جاذبه های توریستی آلمان

مناطق دیدنی زیبا در آلمان بسیار زیاد هستند. گردشگران می‌توانند در این کشور مسیرهای جذابی را برای خود انتخاب کنند و از تنوع طبیعی، فرهنگی، ورزشی و هنری این کشور نهایت لذت را ببرند. در زیر به تعدادی از جاذبه های توریستی و گردشگری آلمان به اختصار اشاره می کنیم.

دروازه براندنبورگ برلین – Berlin’s Brandenburg Gate

این بنا در سال ۱۷۹۱میلادی به دستور فردریک ویلیام دوم ساخته شده است و اولین ساختمان نئوکلاسیک شهر بوده است . این دروازه با ارتفاع 26 متر و عرض 11 متر دارای ۱۲ ستون است که ۶ ستون در هر سمت آن وجود دارد. در پشت دروازه چهار ارابه اسب پر زرق و برق قرار دارد که جلوه ای خاص به دروازه داده اند . براندنبورگ بدون شک برترین ساختار آکادمیک است و برای چند دهه نماد تقسیم برلین به شرق و غرب بوده است.

 براندنبورگ برلین

 کلیسای جامع کلن – Cologne Cathedral

کلیسای جامع سنت پیتر و سنت ماری ، از برجسته ترین بناهای شهر کلن است . این شاهکار معماری باستانی گوتیک ، یکی از بزرگترین کلیساهای اروپا است که ساخت آن در سال ۱۲۴۸میلادی آغاز شد و حرفه ای ترین پروژه دوره قرون وسطی بود. نمایشگاه های پانوراما از برجهای جنوبی ، شیشه های رنگارنگ قرن دوازدهم و سیزدهم ، اسکلت سه پادشاه مقدس و یا موبدان اشکانی و خزانه داری با اشیا با ارزش از دلایل معروف شدن کلیسای جامع کلن هستند.

 کلیسای جامع کلن

 جنگل سیاه – The Black Forest
جنگل سیاه با تپه هایی تاریک یکی از پرطرفدار ترین مناطق دیدنی اروپائی است. این جنگل در گوشه جنوب غربی آلمان واقع شده و ۱۶۰ کیلومتر وسعت دارد.جنگل سیاه دارای زیباترین چشم اندازهاست و بزرگترین ذخیره طبیعی آلمان است. جنگل سیاه که به دره راین منتهی می شود پوشیده از ماسه سنگ هاست که باعث تیره شدن رنگ جنگل شده اند.

 جنگل سیاه

 قلعه نئوشوانشتاین – Neuschwanstein

قلعه نئوشوانشتاین یکی از معروف ترین قلعه های سلطنتی اروپا است. این قلعه از سال ۱۸۶۹ تا ۱۸۸۶میلادی، توسط پادشاه لودویگ دوم بایرن ساخته شده است. این قلعه برای استراحت شخصی و به آرامش رسیدن پادشاه بود که بعد از مرگ وی به روی عموم باز شد و امروزه یکی از معروف ترین دیدنی های آلمان است. این قلعه فانتزی با پوشش بزرگ و برجسته الهامی برای قلعه معروف والت دیزنی، قلعه زیبای خفته است .
 

ننوشوانشتاین آلمان

سرزمین مینیاتوری – Miniatur Wunderland

سرزمین مینیاتوری بزرگترین مدل راه آهن جهان در قلب بندر تاریخی هامبورگ قرار دارد . این مکان جاذبه ای است که هم مورد علاقه جوانان است و هم سالمندان. این مدل با داشتن بیش از ۱۲،۰۰۰ متر مسیر ، شامل بخش هایی است که به ایالات متحده و اسکاندیناوی (و همچنین هامبورگ) اختصاص دارد و شامل ۸۹۰ قطار، بیش از ۳۰۰،۰۰۰ چراغ و بیش از ۲۰۰،۰۰۰ عدد انسان است. شهرهای شلوغ ، صحنه های عجیب و غریب روستایی و شلوغی بندرگاه ها همه در این مدل هستند . 

سرزمین مینیاتوری

رودخانه راین – The Rhine Valley

راین مهمترین و زیباترین آبراه اروپایی است. این رودخانه باشکوه با طول کل ۱،۳۲۰کیلومتر ،از سمت سوئیس و از طریق آلمان به هلند می رسد . در مسیر رودخانه راین مکان های زیبای باشکوهی وجود دارد که گذشتن از این رودخانه را لذتبخش تر می کند. مسیر رودخانه دارای بیش از ۴۰ قلعه و حدود ۶۰ شهر زیبا و قرون وسطایی است که بیشتر از طریق رودخانه و با کشتی کروز دیدن میشوند.

 رودخانه راین

جزیره موزه برلین – Museum Island in Berlin

جزیره موزه برلین در واقع یک کانال ۴۰۰ متری در کنار رودخانه است که شامل پنج تا از قدیمی ترین و مهم ترین موزه های برلین می باشد . این پنج ساختمان بین سال های ۱۸۳۰ تا ۱۹۳۰ توسط معماران معروف ساخته شد . موزه پرگامون ، موزه آلتز ، موزه ی بود ، گالری ملی آلتی و موزه ی نویزه .در مرکز این منطقه، موزه قدیمی وجود دارد که در سال ۱۸۳۰ به عنوان مکانی برای نمایش گنجینه های سلطنتی ساخته شده است . بازدید از این موزه های شگفت انگیز را نمی توانید در یک روز تمام کنید . 

جزیره موزه برلینجزیره روگن – The Island of Rügen

جزیره روگن از بزرگترین و زیباترین جزایر آلمانی بالتیک است که توسط استراسلاند از سرزمین اصلی جدا شده و با یک جاده به شهر اصلی مرتبط است .زیبایی این جزیره و تنوع چشم انداز آن، از جمله زمین های مسکونی و تپه های جنگلی تا سواحل شنی گسترده ، تالاب ها و شبه جزیره های آن از عوامل محبوبیت این جزیره هستند. 

جزیره روگن

دیوار برلین – The Berlin Wall

دیوار برلین یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری است که هر شخصی در سفر به برلین از آن دیدن می کند. این دیوار در سال ۱۹۶۱میلادی ساخته شده است و مظهر جنگ سرد است .دیوار برلین برای جدایی آلمان شرق و غرب ساخته شد و حدود ۱۵۵ کیلومتر گسترش یافت ولی در سال ۱۹۸۹میلادی این دیوار توسط مردم خراب شد و امروزه بخش هایی از آن که به جا مانده است با نقاشی هایی تزئین شده و به یکی از جاذبه های گردشگری برلین تبدیل شده است .

دیوار برلین
 

 

 

 

موسسه حقوقی سام نماینده هلدینگ بین المللی اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

  

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره 02186084214 _ 02186087195 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید. **

 

Tags:
مشاوره رایگان