× franchisor.ir

فروشگاهای خیابان شانزه لیزه پاریس

این خیابان بزرگ  در شب بسیار زیبا می باشد .چراغ های مغازه ها و نور ماشین های زیادی که ازین جا عبور می کنند این خیابان را نورانی کرده اند. با هربار بالا و پایین کردن این خیابان تنوع بسیاری از مغازه ها را خواهید دید. همچنین بسیاری از دفاتر اداری در این خیابان دیده می شوند. همچنین سینماها، کافه ها، رستوران ها ، کتاب فروشی ها و ... را در اینجا پیدا کنید. بوتیک های لباس با برندهایی مانند زارا، سلیو، آدیداس ، بنتون، و غیره را در این خیابان به وفور خواهید دید، همچنین سوپر مارکت هایی مانند "مونوپریکس"و یا فروشگاه اسباب بازی مانند "دیزنی" را در اینجا خودنمایی میکنند.

 

 


فروشگاههای خیابان رو د پسی پاریس


این خیابان که بافتی کلاسیک دارد در منطقه 16 پاریس واقع شده است. خیابان "رود پسی" بسیار باریک اما به اندازه کافی بلند است و ممکن است ازینکه بخواهید تا انتهای خیابان را طی کنید احساس خستگی کنید. شما می توانید از ایستگاه هایی  که تقریبا در هر انتهای خیابان قرار دارد استفاده کنید. در اینجا شما می توانید تقریبا همه چیز مانند لباس برای کودکان و بزرگسالان، اسباب بازی، مبلمان و دکوراسیون خانه، نانوایی، سینما و ... را ببینید.

 

 


مرکز خرید لس کواتر پاریس 


مرکز خرید کواتر منطقه تجاری بزرگی در غرب محدوده پاریس قرار گرفته است. این منطقه با نام  لادیفنز شناخته شده است و از طریق  قطار حومه که یک خط از مرکز پاریس است که به راحتی قابل دسترسی می باشد. علاوه بر ده ها مغازه ، رستوران های بسیار عالی نیز در این مجموعه دیده میشود، همچنین یک سینما که فیلم ها را با زبان انگلیسی پخش میکند در اینجا وجود دارد. انواع برندهایی که در این مرکز می بینید مانند اچ اند ام، زارا، فنس، لنسل و ... می باشد.

 

 


فروشگاه لافایت پاریس

فروشگاه لافایت پاریس واقع در بلوار 10 هاوسمن مشاهده دکوراسیون داخلی این مرکز خرید ده طبقه ی تاریخی به همراه تزئینات بسیار شیک و گنبد ساخته شده از استیل و شیشه ی دودی به تنهایی تجربه ای فراموش نشدنی خواهد بود. این مرکز خرید باشکوه و وسیع محل عرضه ی کالاها و برندهای معروف و بیشمار است. ساعات کار این فروشگاه: دوشنبه تا شنبه از 9:30 صبح الی 6:45 عصر (پنج شنبه تا 9 شب).

 مرکز خرید بیوجنرال

مرکز خرید بیوجنرال یکی از بزرگترین و جدید ترین مراکز خرید شهر پاریس می باشد که حدودا 150 فروشگاه دارد که در 20 قدمی برج ایفل قرار گرفته است .


 


مرکز خرید وال دویوروپ

این مرکز خرید یکی از مهم ترین مراکز خرید فرانسه به شمار می رود ، با مترو تا دیزنی لند 5 دقیقه فاصله دارد. این مجتمع همچنین یکی از بهترین مراکز خرید پاریس نیز می باشد. از روز دوشنبه تا شنبه از ساعت 8:30 صبح تا 10 بعد از ظهر می باشد .

 

 

 

موسسه حقوقی و بین المللی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

 

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره  86087195 - 86087214 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید. **

 

مشاوره رایگان