× franchisor.ir


جنگل بامبو

جنگل زیبای بامبو درغرب کیوتو ژاپن در شهر «آراشیاما» به معنی «کوه طوفان» قرار گرفته است که در کنار کوه نیز واقع شده است؛ این منطقه توریستی است و بسیاری از ژاپنی‌ها نیز به این مکان می‌آیند.
برای رفتن به این مکان با قطار از کیوتو تا آراشیاما حدود 20 دقیقه راه است.

 

 

 


جزیره خرگوش‌ها

جزیره خرگوش‌های ژاپن که این روزها یکی از جاذبه‌های گردشگری این کشور محسوب می شود، روزگاری سایت ویژه ساخت سلاح‌های شیمیایی بوده است. نسل اول این خرگوش‌ها برای آزمایش سلاح‌های شیمیایی به این جزیره آورده شدند. اما پس از گذشت سال‌ها از جنگ جهانی، زاد و ولد کرده‌اند و امروز ساکنان اصلی این جزیره محسوب می شوند.

 

 


باغ های شرقی قصر سلطنتی توکیو

باغ های سلطنتی توکیو که به حالت اولیه و بی عیب و نقص خود نگهداری شده اند زیباترین فضای خود را در ماه های مارس و اوایل آوریل، همراه با فصل شکوفایی شکوفه های گیلاس به نمایش میگذارند. فضای این باغ ۲۱۰ هزار متر مربع میباشد و بناهایی همچون تالار موسیقی توکاگاکودو، ساینکان دو جو و موزه کلکسیون های سلطنتی را در خود جای داده. بیشتر بازدیدکنندگان از دروازه اوتماچی وارد این باغ ها می شوند.

 

 

 

قصر نیجو

قصری که شامل دو حلقه استحکامات متحدالمرکز، قصر نینومارو، ویرانه های قصر هونمارو، ساختمان های مختلف پشتیبانی و باغ های متعدد می باشد. مساحت این منطقه ۲۷۵ هزار متر مربع است که ۸۰۰۰ متر مربع آن را ساختمان ها اشغال کرده اند. قصر نینومارو با مساحت ۳۳۰۰ مر مربع شامل ۵ ساختمان جدا از هم متصل میباشد و تزئیناتی همچون ورقه های طلا، کنده کاری های چوبی و نقاشی های دیواری زیبا را در خود جای داده. باغ های قصر نیجو نیز مملو از درختان گیلاس است و توسط کوبور یانشو طراحی شده اند.

 

 

 


کیومیزودرا

کیومیزودرا یا معبد آب خالص یکی از مهم ترین معابد ژاپن میباشد. این معبد در سال ۷۸۰ در تپه های جنگلی شرق توکیو و در زمین های اطراف آبشار اوتوا بنا شد و نامش از آب های خالص همین آبشارها گرفته شده. کیومیزودرا بیشتر به خاطر سکوی چوبی ای که از تالار اصلی آن بیرون آمده و ۱۳ متر از دامنه تپه ارتفاع دارد معروف میباشد. از این سکو نمایی بسیار زیبا به تپه و درخت های افرا و گیلاس آن نمایان است. آبشار اوتوا در زیر تالار اصلی معبد قرار دارد و به سه شاخه تقسیم میشود. بازدیدکنندگان با پیاله های کوچکی که به تیرهای چوبی بلند متصل شده از این آب مینوشند.


 

 


میناتو میرای ۲۱

این منطقه ساحلی در مرکز یوکوهاما قرار دارد و در لغت به معنای بندرگاه آینده است. میناتو میرای دارای آسمان خراش های بزرگ متعدد از جمله بلندترین ساختمان ژاپن، برج لندمارک می باشد. تا دهه ۱۹۸۰ این منطقه به کارخانجات کشتی سازی تعلق داشت اما امروزه به مرکز جدید شهر تبدیل شده. مراکز خرید، هتل ها، یک مرکز فرهنگی، شهربازی، استراحتگاهی با حمام ها و چشمه های آبگرم و موزه ها از جمله جذابیت های این منطقه هستند.

 

 

 


شیبویا

شیبویا منطقه ای محبوب برای خرید و سرگرمی های مختلف در توکیوست. این منطقه یکی از رنگارنگ ترین و شلوغ ترین مناطق توکیوست و محل تولد بسیاری از برندهای مد ژاپن محسوب میشود. یکی از مشخصه های برجسته شیبویا، چهار راه عظیمیست که در مقابل ایستگاه خروجی هاچیکو واقع شده و با تبلیغات خیره کننده، صفحات نمایش بزرگ و چراغ های نئون آنها تزئین شده است. روزانه مردم بسیاری از این منطقه بازدید میکنند.

 

 

 


جاذبه آکواریوم اوزاکا

آکواریوم اوزاکا یا کایوکان در دهکده بندری تمپوزان در خلیج اوزاکا قرار دارد و یکی از دیدنی ترین آکواریوم های ژاپن محسوب میشود. ۱۵ آکواریوم، که هر کدام نشان دهنده منطقه خاصی از حاشیه اقیانوس آرام است آبزیان بسیاری را در خود جای داده اند. آکواریوم مرکزی ۹ متر عمق دارد و محل زندگی کوسه ای عظیم الجثه است.

 

 

 


پارک ملی شینجوکو گیوئن

یکی از بهترین باغ های توکیو و مکانی محبوب برای تماشای شکوفه های گیلاس. این پارک ها در اصل محل زندگی خانواده نایتو در دوران ایدو بوده اند که ساختشان در سال ۱۹۰۶ به اتمام رسید. این باغ مساحتی حدود ۵۹ هکتار را اشغال کرده و ترکیبی از سبک فرانسوی، فضای سبز انگلیسی و سنت های ژاپنی میباشد. باغ های پارک شینجوکو بیش از ۲۰ هزار اصله درخت را در خود جای داده اند.

 

 

موسسه حقوقی و بین المللی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

 

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره 86087195 - 86087214 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید. **

مشاوره رایگان