× franchisor.ir

باید توجه داشته باشیم که شخصی که ویزای دانشجوی مالتا را دریافت میکند در واقع ویزای شینگن را دارا میباشد . که به کشورهای عضو شنگن میتواند رفت و آمد داشته باشد.

برای گرفتن پذیرش از دانشگاههای این کشور با مدرک صادر شده از تمامی دانشگاههای ایران میتوان پذیرش دانشگاهها را اخذ کرد . دانشگاههای موجود در این کشور بیشتر در شمال شرقی این جزیره تجمع دارند که بزرگترین دانشگاه مالت، دانشگاه دولتی است که از 11،000 دانش آموز 700 دانش آموز بین المللی هستند . پردیس اصلی این دانشگاه در منطقه بندری Msida، فقط در غرب والتا میباشد همچنین یک دانشگاه کوچک در والتا و دیگری در Gozo که در درجه دوم جزیره مالت وجود دارد.

 

 

University of Malta

تنها دانشگاه در مالت دانشگاه مالت است، در 1592 تاسیس شد، که یک دانشگاه دیگردر سال 1769 تاسیس شد و این دانشگاه از قدیمی ترین دانشگاه ها مشترک المنافع خارج از انگلستان است. این شهرت به مدت طولانی به خاطر پیشرفت علمی و مدارک تحصیلی خود بوده است که این دانشکده اعضای دکترای خود را از دانشگاه آکسفورد، کمبریج، ادینبورگ و دیگر دانشگاه های معتبر در سراسر جهان دریافت کرده است.

سیستم دانشگاه دولتی در مالت همچنین شامل کالج مالت از هنر، علم و فناوری در پائولا (در جنوب والتا) و موسسه مطالعات گردشگری در سنت جولیان (در شمال غرب). همراه با دانشگاه مالت، همه در برنامه تبادل اراسموس اتحادیه اروپا و فرایند بولونیا برای سازگاری آموزش عالی در سراسر اروپا شرکت میکنند. زبان آموزش رسمی به زبان انگلیسی است، هر چند دانشجویان بین المللی نیز تشویق به یادگیری مالتی میشوند . دانشگاه مالت بالاترین نهاد آموزش از دولت های آن است که به طور عمده تامین مالی و به تمام کسانی که شرایط لازم باز است. در طول چند سال گذشته، دانشگاه ساختار خود را در جهت همسو با روند بولونیا که پیش بینی استقرار عالی آموزش و پرورش منطقه اروپا در سال 2010 مورد بررسی قرار داده است. با آگاهی از نقش های عمومی آن، دانشگاه تلاش برای ایجاد دوره های مرتبط و به موقع در پاسخ به نیازهای کشور است. سنا و شورا بالاترین ناظر بر دانشگاه هستند . برای ورود به دانشگاه ی دوره وجود دارد دوره مطالعات میباشد که دوره مطالعات پایه اساسی را برای دانش آموزان قوی می سازد در واقع دانش آموزان دبیرستان بین المللی که مدرسه متوسطه یا دبیرستان خود را در خارج از کشور را تکمیل کرده اند اما شرایط ورود لازم را نداشته باشند، با گذراندن این دوره واجد شرایط برای ورود به دوره کارشناسی در دانشگاه مالت میشوند . این دانشگاه به سمت رفع نیازهای زیربنایی و صنعتی کشور میرود که با ارائه تخصص در زمینه های حیاتی میباشد. این دانشگاه تقریبن بیش از 3000 دانش آموز در سال در رشته های مختلف فارغ التحصیل می نماید. رشته ای در این دانشگاه باز شده که به آموزش متخصصان مجرب، با تجربه تحقیق، که نقش کلیدی در صنعت، تجارت و امور عمومی به طور کلی میپردازد.

دوره های آموزشی در دانشگاه مالت ( در کالج یسوعیون) شامل معماری، هنر، مطالعات دیپلماتیک، آموزشی، مهندسی، حقوق، پزشکی، علوم و الهیات. GF Abela رشته تاریخ و کالج Msida در رشته هنر میباشد که در سال 1995 کالج مالت هنر تاسیس شد که علم و صنعت ارائه می دهد و طیف بسیار گسترده ای از آموزش و پرورش وهمچنین آموزش حرفه ای را در بر دارد که در پردیس اصلی آن در پائولا (بیشتر والتا) موسسه بین المللی حقوق دریایی در مالت مستقر هستند.

 

 

 

Middlesex University

همچنین تعدادی کالج ها و دانشگاه های خصوصی در مالت، که هم علاوه بر این دانشگاهها ، دانشگاه بین المللی میدلسکس انگلستان، در منطقه PEMBROKE (در شمال غرب والتا) وجود دارد که استقبال از دانش آموزان را از اول سپتامبر 2013، برای اولین بار انجام داد که شامل یک مجموعه اولیه از دوره تمرکز بر کسب و کار، امور مالی و ICT است.

 

 


حدود 10٪ ازافراد 20-29 ساله در مالت در حال آموزش در دانشگاه ها میباشند ، که تا حدودی کمتر از متوسط نرخ اتحادیه اروپا از 25٪ می باشد. با این حال، نرخ رشد دانش آموزان در آموزش عالی تشویق می کند که در دهه بین 1999 و 2009، جمعیت دانشجویی 50 درصد به حدود 23،000 دانش آموزان رشد داشته است نسبت زن به مرد برای ثبت نام ناخالص در آموزش عالی 0.72 است. سواد در میان مردم 15-24 ساله 98٪ است.
برای دانش آموزانی که می خواهند برای توسعه سطح زبان انگلیسی خود اقدام نمایند، مالت نیز به خانه تعداد زیادی از مدارس انگلیسی زبان معروف است.

 

مشاوره رایگان