× franchisor.ir

خیابان بانهوف (bahnhof strasse)
این خیابان که از ایستگاه اصلی قطار زوریخ هاپت بان هوف تا دریاچه کشیده شده است ، یکی از گرانترین و جالبترین خیابانهای مرکز خرید در دنیا است و در آن ، هر چیزی ، از حلقه های الماس تا شکلات و کت خز پیدا می شود . فروشگاههای گلوباس (globus ) و یلمولی(jelmoli) ، دو فروشگاه در این خیابان هستند که رقابت سختی با یکدیگر دارند و اجناس آنها از مارکهای مهم و بین المللی است.

 

 

 

نیدردورف( niederdorf )
این مرکز خرید ، در بخش قدیمی زوریخ واقع شده و قیمتهای آن ارزان است . در آن ، تعداد زیادی مغازه های فست فود ، فروشگاه های پوشاک شیک و مد روز وجود دارد.

 

 

 

شاپینگ مایل برن (bernes shopping mile)

خیابانهای خرید برن هستند . خیابانهای اصلی خرید در شهر برن ، اشپیتال گاسه ومارکت گاسه می باشند . در آلت اشتاد هم تعداد زیادی مغازه های کوچک ، بوتیک و کالری های هنری را می توان دید . خوبی خرید در برن ، این است که اگر در هوای بارانی به خرید بروید ، خیس نمی شوید زیرا اغلب پیاده روهای دو طرف خیابانها سر پوشیده اند.

 

 

مرکز خرید Glattzentrum
Glattzentrum، که با عنوان مرکز خرید Glatt شناخته شده است در زوریخ واقع شده است. این مرکز خرید در سال 1975 افتتاح شد، و نزدیک به بزرگراه A1 قرار دارد که با ماشین قابل دسترسی است و هم چنین به خاطر داشتن پارکینگ بزرگ نگرانی برای جای پارک وجود ندارد .در سال 2008، فاز 2 این مرکز خرید افتتاح شد. علاوه بر این دو مرکز خرید چهار فروشگاه خاص ، 5 رستوران ، 4 کافه و 90 مغازه وجود دارد. در مقابل Glattzentrum مرکز خرید روباز Richti تازه ساخته شده است.

 

 

 

ریل سیتی (rail city)
تعداد زیادی مغازه در ایستگاه راه آهن است که شامل سوپر مارکت با انواع مواد غذایی ، کفاشی ، قصابی ، نانوایی ،عطر فروشی و اغذیه فروشی است.

 

 

 مرکز خرید Sihlcity
این مرکز خرید واقع در زوریخ در نزدیکی رودخانه Sihl در منطقه Wiedikon واقع شده است و در 22 مارس در سال 2007 افتتاح شد است. این مرکز در زمینی به مساحت 100000 متر مربع با طیف وسیعی از امکانات، مانند رستوران، مرکز خرید، سینماهای متعدد، سرگرمی، سلامت و تناسب اندام / منطقه سلامتی، کلوپ شبانه، یک هتل چهارستاره و یک کلیسای کوچک ایجاد شده است.

 

 

 

موسسه حقوقی و بین المللی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

  

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره  86087195 - 86087214 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید. **

 

 

مشاوره رایگان