× franchisor.ir

Auberge du Jeu de Paume

یک هتل 92 اتاقه در کاخ قرن هجدهمی قدیمی که به خاطر فعالیت های اسب سواری معروف است. اتاق ها و سوئیت هایی که به زیبایی دکوره شده اند، سبک مبلمان آن به سبک لوئی پانزدهم است و موتیف های طرح چینی در فضاها دیده می شوند.

 

  


Hotel Le K2

5 کلبه و 29 اتاق در پیست کوسپیو در کورشوول، فرانسه قرار دارد. تجهیزات این هتل شامل یک استخر گرد، یک حمام  می شود. در اتاق ها آیپد، پلی استیشن 3 و گاوصندوق و ... فراهم شده است. این هتل بیشتر یک لژ هیمالیایی است تا یک گردشگاه اسکی بازی و روی قرنیزهای چوبی، طرح ها و تصاویر تبتی حکاکی شده است.

 

 

 

Le Kaïla
این هتل سبک خانوادگی – که اولین هتل 5 ستاره برای گردشگاه اسکی بازی است – دسترسی مستقیم به دره های سه گانه دارد. 38 اتاق دکوره شده آن درهای مشترک دارند و همه آنها بالکن و تراس مجزا دارند. این مکان در نزدیکی آسانسور اصلی قرار دارد و دسترسی به ورودی و خروجی اسکی از طبقه پنجم میسر است. تجهیزات اتاق ها شامل وان های بزرگ حمام، سونی پلی استیشن، محصولات حمام هرمس و ... می شود.

  


Mama Shelter

یک هتل شش طبقه 127 اتاقه در شهر مارسی قرار دارد. شهر مارسی امسال پایتخت فرهنگی اروپا شد. این هتل توسط فیلیپ استارک طراحی شده و سبک مینیمالیسم در گرافیتی های سقف و دیگر جلوه های مدرن این هتل قابل مشاهده است.

 

 

 

Sozo Hotel

هتل 28 اتاقه جدیدی در میان یک نمازخانه قرن نوزدهمی در شهر نانت، بندری زیبا در دهانه لوار قرار دارد که یکی از پر رشد ترین شهرهای فرانسه است. این هتل شیک ساخته شده است تا اگر قرار شد روزی تخریب شود، به نمازخانه تاریخی دور آن آسیبی نرسد. بسیاری از اتاق ها دکوراسیون داخلی تمام سفید دارند و پنجره های آنها از شیشه رنگی است و عناصر معماری در سازه اصلی آن دیده می شوند.

 

  


Notre Dame

هتل «نوتردام» پاریس در مرکز این شهر و در فاصله اندکی با کلیسای «نوتردام»، جزیره «سنت لوییس» رودخانه «سن» و چندین جاذبه گردشگری دیگر قرار دارد. ازجمله مزایای ویژه و برتر این هتل، جو و فضای بسیار آرامش بخش آن است که به ندرت می توان در دیگر هتل های پاریسی یافت. از سوی دیگر تمام اتاق های این هتل از امکانات و تجهیزات رفاهی مناسبی همچون حمام، دوش، تلویزیون و... برخوردار بوده و می توان آن را یکی از بهترین هتل های ارزان در پاریس برشمرد. قیمت این هتل از شبی 90دلار می باشد.

 

  


Prince Eugene

این هتل به دلیل بهره مند بودن از پرسنل و کارکنانی مجرب و آماده برای ارایه هرگونه کمک به مسافران، از شهرت بالایی برخوردار است. نحوه پاسخگویی کارکنان این هتل به سوالات شهری مسافران به گونه ای است که می توان آن را به عنوان ارایه یک لیدر رایگان در هنگام رزرو اتاق برای مشتریان دانست. علاوه بر این ویژگی ها، شرایط ظاهری این هتل با اتاق های تمیز، مجلل و در عین حال کوچک جاذبه خاص دیگری نیز به آن داده است. این هتل در نزدیکی «ساختمان ملت» پاریس قرار دارد.

 

 

 

Elysees

این هتل از موقعیتی بسیار عالی نسبت به دیگر هتل ها برخوردار است. بسیاری از جاذبه های فرهنگی موجود در شهر پاریس کاملا در نزدیکی و دسترسی این هلت قرار دارند. ازجمله این جاذبه های می توان به «برج ایفل» و «بندر مایوت» اشاره کرد. فروشگاه های معتبر شهر پاریس همچون «بهار»، «گالری لافایت» و «قلب مقدس» نیز به این هتل نزدیکند. علاوه بر تمام این ویژگی ها می توان به اتاق های بزرگ و پاکیزه و پرسنلی مجرب نام برد که تمام نیازهای مرتبط با یک هتل مناسب را در اختیار مشتریان قرار می دهند.

 

 

 

Montparnasse

تمام اتاق های هتل «مونتپارانس» زیبا و آراسته به بهترین امکانات زینتی است. به گونه ای که مسافران هیچ گاه وجود چنین تجهیزاتی را در یک هتل ارزان قیمت باور نخواهند کرد. «برج ایفل» ازجمله جاذبه هایی است که در فاصله ای نزدیک به هتل قرار دارد. نزدیک بودن ایستگاه مترو به هتل، این فرصت را در اختیار مسافران قرار داده تا با سهولت فراوان به تمام نقاط پاریس مسافرت کنند. پرسنلی مجرب و مسلط به زبان انگلیسی نیز از دیگر ویژگی های «هتل مونپارناس» محسوب می شود. رستوران ها و کافی شاپ های متعددی که در نزدیکی هتل قرار دارند، فضای مناسبی برای اجتماع مسافران و میهمانان به وجود می آورند.

 

 

موسسه حقوقی و بین المللی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

 

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره  86087195 - 86087214 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید. **

 

مشاوره رایگان