× franchisor.ir

 

مرکز خريد توکيو ميدتان

مرکز خريد چند منظوره ی توکيو ميدتان به مساحت 569000 متر مربع در شهرتوکیو در ژاپن احداث و در سال 2007 تکميل شده است. اين مجموعه شامل 6 ساختمان با کاربری هايي مانند اداری، مسکونی، رستوران، هتل، موزه و مرکز خريد مي باشد. از نظر ارتفاع اين مجموعه با طول 248 متر در توکيو رتبه دوم و در ژاپن رتبه پنجم را دارد. موزه هنر سانتوری نيز به تازگی در اين مجموعه تاسيس شده است.

 

 

 


مرکز خرید گینزا

مرکز خرید گینزا در توکیو یکی از بهترین مراکز خرید  ژاپن می باشد که در آنجا رستوران های بی نظیر و فروشگاه های متعدد وجود دارد. در این مجتمع مارک ها و برند های معروف آرمانی و گوچی به فروش می رسد.


 

 مرکز خرید آساکوسا

یک محله جذاب در توکیو است که  یکی از قدیمی ترین و پر بازدید ترین معابد این شهر در آساکوسا قرار دارد. اینجا یک خیابان طولانی ست که در آن می توانید به خرید سوغاتی برای دوستان و آشنایان مشغول شوید .

 

 

 

مرکز خرید گرندبری مول

مرکز خرید گرندبری بازار و مرکز خریدی است که در مینامی ماچیدا، در منطقهٔ ماچیدای توکیو پایتخت ژاپن واقع شده‌است. ساعت کار این مرکز خرید از ۱۰ صبح تا ۸ بعدازظهر می‌باشد.

 

 

 

فروشگاه ایستان

فروشگاه نام فروشگاهی ژاپنی است که تا سال ۲۰۰۸ میلادی تحت مدیریت شرکت سهامی ایستان اداره می‌شد. در ۲۰۰۸ میلادی شرکت میتسوکوشی با شرکت ایستان به اتفاق و اتحاد هم شرکت دیگری تأسیس کردند به نام شرکت میتسوکوشی ایستان هولدینگ فروشگاه‌های ایستان هم اکنون متعلق به این شرکت هستند. فروشگاه ایستان در داخل ژاپن و همچنین کشورهای شرق آسیا چندین شعبه دارد.

 

 

 

کیچیجوجی-دائیاگای

کیچیجوجی-دائیاگای بازار و مرکز خریدی است که در کیچیجوجی، در منطقهٔ موساشینوی توکیو پایتخت ژاپن واقع شده‌است. سقف این بازار به شکل تاق قوسی است و در سال ۲۰۰۹ میلادی ساخته و تکمیل شده‌است. این مرکز خرید به شکل T است و دارای سه در ورودی و منطقهٔ شرقی، غربی و جنوبی می‌باشد. این سه منطقه مجموعاً ۲۵۴ متر درازا دارند. ایستگاه قطار جی آر کیچیجوجی در منطقهٔ شرقی آن قرار دارد.

 

 

 

موسسه حقوقی و بین المللی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

 

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره  86087195 - 86087214 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید. **

مشاوره رایگان