× franchisor.ir

فروشگاه متزاندکو 

این فروشگاه پر از لوازم لوکس و آنتیک است، لوازم شیشه ای و اشیاء کوچک تزئینی، لباس، وسایل آشپزخانه و مبلمان در اینجا به فروش میرسد.اینجا جز قدیمی ترین مراکز خرید در آمستردام است. کافی شاپ شناخته شده ای با در در طبقه بالای این فروشگاه وجود دارد.

 

 

 

مرکز خرید پیتر

در خیابان پنجم آمستردام، واقع در محله چهارم موزه، خانه ای به سبک کلاسیک وجود دارد که برندهایی مانند شانل، گوچی، هرمس، لویی ، طلا و جواهر را رائه میکند و نیز چندین بوتیک لوکس تر وجود دارد. خریداران اجناسی با قیمت مناسب را در فروشگاه هایی مانند "مکس"و "کلودیا" میتوانند پیدا کنند.

 

 

مرکز خرید مگنا پلازا 

مگنا پلازا مرکز خرید کوچکی است و حدودا پشت کاخ کوئینز در میدان دام قرار گرفته است. در سه طبقه از مگنا پلازا، مارک های مد شناخته شده دنیا مانند لباس زنان منگو و لباس های نامعمول آمریکایی، شلوار جین جی اس یو اس وجود دارد.همچنین غذاهای ایتالیایی و کافی شاپ هایی با قهوه های عالی در این مرکز خرید دیده میشود.

 

 

مرکز خرید کالورتورن

این مرکز خرید همه جانبه، مرکز خرید بزرگ و پیچیده ای است که در پشت خیابان اصلی در آمستردام واقع شده است. چندین فروشگاه معتبر برندهایی مانند ام اند اچ، دیزل، لیوایز، منگو، مارلبورو، کلاسیک، نایک، تیمبرلند را ارائه می کنند.
محصولات آرایشی ساعت، عینک، فروشگاه دکوراسیون داخلی، یک فروشگاه موسیقی، قهوه ، بستنی در این جا پیدا میشود.

 

 

مرکز خرید وی اند دی

این فروشگاه بزرگترین فروشگاه زنجیره ای هلند ، با مغازه های زیاد می باشد. شعبه آمستردام این فروشگاه، تلاش خود را برای نگه داشتن قیمت و کیفیت در سطح بالا بکار گرفته است. درطبقه همکف این فروشگاه انواع مواد غذایی ،ساندویچ بسیار خوب و نان با پخت عالی عرضه می شود. همچنین میان وعده همراه با انتخاب سوپ، وعده های غذایی کوچک، سالاد و کیک در رستوران این فروشگاه عرضه می شود.


 

 

 

موسسه حقوقی و بین المللی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

 

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره  86087195 - 86087214 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید. **

 

مشاوره رایگان