× franchisor.ir

مرکز خرید فراید برلین

به عنوان یک توریست، این مرکز خرید یکی از بهترین مکان ها برای رفتن به خرید در برلین است. اگر شما یک توریست می باشد، شما نه تنها ممکن است علاقه مند به مغازه ها شوید بلکه جذب جاذبه های توریستی اینجا نیز شوید که به تاریخ غنی برلین و جنگ جهانی دوم مربوط می شود. در طول خرید شما می توانید تصمیم بگیرید که یک قطعه از برلین دیوار را ببینید.
این مرکز خرید علاوه بر تاریخ خود برای مغازه های منحصر به فرد خود نیز معروف است که محدوده قیمت بالاتری نسبت به سایر مراکز خرید دارد. برندهایی مانند گوچی، هوگو باس در اینجا وجود دارند. قیمت بالاتر این فروشگاه به این معنا نیست که بازدید جالب نیست. بسیاری از گردشگران رفتن به مغازه های منحصر به فرد را دوست دارند و تجربه همچین خریدی برایشان ارزشمند است.

 

 

 


مرکز خرید بولوارد برلین

این مرکز خرید کمی دورتر از سایر مراکز خرید واقع شده است. این مرکز یک مرکز خرید سرپوشیده بزرگ است که بسیاری از فروشگاهها را به خریداران عرضه میدارد. در این مجموعه همه خریداران می توانند یک بعد از ظهر شاد داشته باشند چرا که تمام مارک های معروف را می توان در اینجا یافت.
این مرکز خرید به دلیل اینکه کمی از مرکز شهر دور است، جمعیت کمتری را در برمی گیرد بنابراین در یک روز بعدازظهر میتواند مکان ایده آلی برای خریداران باشد.

 

 

 

 

هکیکر مارکت برلین

در مقایسه با بسیاری از مراکز خرید برلین که در آنها بسیاری از محصولات منحصر به فرد و لوکس می توان یافت، جوانان و دانش آموزان به طور معمول برای خرید به "هکیکر مارکت" میروند . یک منطقه بزرگ با برخی از مغازه ها و رستوران ها در اینجا وجود دارد. دراین فروشگاهها برندهایی مانند دیزل ، په په شلوار جین و آدیداس پیدا میشوند. این مرکز علاوه بر مارک های پر زرق و برق دارای مزایای دیگری مانند کافی شاپ ها و رستوران ها میباشد.

 

 

 

 

مرکز خرید کاده وه برلین

این مرکز خرید را در غرب برلین ، در خیابان معروف و بزرگ "کارفارستندام" می توان یافت. این خیابان دارای بسیاری از مغازه ها برای گردشگران و ساکنان برلین میباشد. این منطقه به دلیل فروشگاه های "کاده وه" است که عمدتا شناخته شده است. علاوه بر این، شما می توانید بسیاری از رستوران ها خوشمزه در اطراف این خیابان را پیدا کنید. ممکن است زمان زیادی را در این خیابان بگذرانید چرا که بیش از 100 مغازه دراینجا وجود دارد.

در این خیابان بسیاری از فروشگاه های بزرگ و قابل توجه وجود دارد، اما فروشگاه "کاده وه" در نوع خود منحصر به فرد است. این فروشگاه با شصت هزار متر مربع ، ممکن است چند ساعتی از وقت شما را به خود اختصاص دهد. محصولات متفاوت است از لوازم آرایشی، لباس، موسیقی و مبلمان در این جا ارائه میشود.

 

 

 

 

مرکز خرید الکسا برلین

هنگامی که آب و هوا سرد است ، خرید در یک مرکز خرید سرپوشیده بسیار لذتبخش است. در فاصله رفتن به قلعه الکساندر شما می توانید به مرکز خرید الکسا مراجعه کنید. برای خریدی راحت، این بهترین مکان در برلین میباشد. از لحاظ راحتی به دلیل موقعیت مرکزی و به دلیل آن که بیشترین تعداد مغازه ها در برلین را دارد این مرکز خرید به مکانی مناسب برای خرید تبدیل شده است. این مرکز دارای 180 فروشگاه مختلف است و بیش از 56.000 متر مربع مساحت دارد. علاوه بر مغازه های عادی شما همچنین می توانید یکی از 17 رستوران را برای ناهار یا شام خود انتخاب کنید. مرکز خرید از 10.00 تا 21.00 باز است، بنابراین زمان کافی برای رفتن به خرید وجود خواهد داشت. اگر شما به دنبال یک بعد از ظهر دلچسب برای خرید در برلین ، هستید الکسا گزینه مناسبی برایتان میباشد .

 

 

 

 

 

مرکز خرید Rhein-Center Köln-Weiden

 

 

 

مرکز خرید City-Center Köln-Chorweiler

 

 

 

مرکز خرید DuMont-Carré

 

 

 

مرکز خرید Opernpassagen

 

 

 

 مرکز خرید Galeria Kaufhof Köln Rhein-Center

 

 

موسسه حقوقی و بین المللی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

 

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره 86087214 - 86087195 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید. **

 

مشاوره رایگان