× franchisor.ir

 

موزه ملی هنر کاتالونیا باسلونا

موزه ملي هنر کاتالونيا يکي از جاذبه هاي توریستی بارسلوناست. اين موزه در سال 1929 ميلادي، محلي براي برپايي نمايشگاه هاي بين المللي بود. اما در سال 1990 ميلادي به موزه تبديل شد. موزه ملي هنر کاتالونيا، از جمله موزه هايي است که خودش بيش از آثار درونش، بازديدکننده را سرگرم مي کند. گردشگران با نگاه به ساختار اين بنا، جذب طراحي زيبايش مي شوند. اين ساختمان قبلا يک قصر سلطنتي بوده است. ساختمان موزه معماري بسيار زيبايي دارد و بايد گفت از جمله موزه هاي محبوب سراسر اسپانياست.

 

 

 

 

پارک گوئل بارسلونا

پارک گوئل بوستانی شامل عناصر معماری است که در تپه ال کارمل در منطقه گراسیا بارسلون قرار دارد. این بوستان توسط معمار نامی کاتالان، آنتونی گائودی در بین سال‌های ۱۹۰۰ تا ۱۹۱۴ ساخته شده است. این مجموعه بخشی از کارهای آنتونی گائودی در میراث جهانی یونسکو می‌باشد.

 

 

 

موزه پیکاسو

موزه پيکاسو یکی از بهترین جاذبه های توریستی بارسلونا، همان طور که از نام موزه پيداست، بزرگ ترين مجموعه آثار پيکاسوست. پابلو پيکاسو از جمله هنرمندان مشهور قرن 20 ميلادي در کشور اسپانيا بوده است. اين موزه شامل آثار هنري اين نقاش معروف است و به همين دليل از جمله محبوب ترين و پر بازديدکننده ترين موزه هاي بارسلونا به شمار مي رود.

 

 

 

 

اکواریوم بارسلونا

زندگی جانداران ابزی همیشه برای ما انسانها جالب و دیدنی بوده است. طراحی شگفت انگیز و جالب اکواریوم بارسلونا دلیلی برای جذابیت بیشتر این مکان دیدنی با وجود ۱۱۰۰۰نوع و ۴۵۰ گونه متفاوت از ماهی ها و دیگر ابزیان است. زمانی که شما وارد این اکواریوم می شوید وارد تونل های شیشه ای می شوید و به راحتی میتوانید از نزدیک دنیای ماهی ها و دیگر جانداران را ببینید و شگفت زده شوید.

 

 

 

کلیسای ساگرادافامیلا

معماری خاص کلیسای ساگرادا فامیلا هر گردشگری را در بارسلونا به خود جذب می کند. تصور کنید ساخت این کلیسا از سال ۱۸۸۲شروع شده و پیش بینی شده در سال۲۰۲۶ به اتمام برسد. ظرافت لازم برای این کار با شکوه را انتونیگائودی طراحی کرده است. ساگرادافامیلا به معنی خانواده مقدس است.

 

 

 

قصر موسیقی کاتالان بارسلونا

قصر موسیقی کاتالان یک تالار موسیقی در شهر بارسلون است که به شیوه نوگرایی کاتالان توسط لوییز دومانچه ای مونتانر طراحی شد. ساخت این بنا از سال ۱۹۰۵ تا ۱۹۰۸ به طول انجامید و در تاریخ ۹ فوریه ۱۹۰۸ افتتاح شد. این بنا جزو میراث جهانی یونسکو می‌باشد.

 

 

 

پارک بوئن ریترو مادرید

اگر یکی از روزهای که در مادرید به سر میبرید یکشنبه بود حتما به پارک بوئن ریترو بروید و در پیاده روی روز یکشنبه مردم این شهر که برایشان بسیار مهم است شرکت کنید. این پارک که ۱۰۴کیلومتر مربع مساحت دارد بزرگترین پارک مادرید محسوب میشود و در همسایگی موزه پرادو است. دریاچه ارام، گالری ها و مجسمه های خیره کننده اش را از دست ندهید.

 

 

 

سواحل بارسلونا

لقب بهترین ساحل شهری دنیا به بارسلونا تعلق گرفته است. وجود غریق نجات در همه ی نقاط این ساحل به شما این امکان را میدهد که با خیال راحت از شنا در مدیترانه لذت ببرید.

 

 

 

موسسه حقوقی و بین المللی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

 

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره 02186084214 _ 02186087195 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید. **

مشاوره رایگان