× franchisor.ir

زالتا تاراسي 

زالتا تاراسي مجموعه اي اداري تجاري و تفريحي در مرکز شهر ورشو در کشور لهستان ميباشد. اين مجموعه در 7 فوريه 2007 افتتاح گردید. طرح معماري زالتا تاراسي توسط شرکت جرد اجرا شد و به خاطر آن جايزه معماري MIPM براي مکانهاي تفريحي را در سال 2006 دريافت کرد. مساحت کل اين مجموعه در حدود 205000 متر مربع ميباشد و شامل 200 واحد تجاری، رستوران، يک هتل ، يک مجموعه سينما و پارکينگ زير زميني با ظرفيت 1900 اتومبیل مي باشد. سقف شيشه اي و شفاف مرکزي اين مجموعه محیطی زیبا به وجود آورده که از آن براي کنسرتها و مراسم همانند آن استفاده مي شود.

 

 

 

 

آرکادیا

این مرکز خرید در ورشو یکی از بزرگترین مراکز خرید لهستان می باشد. و دارای بیش از 15 سالن تئاتر است. این بازار مدرن متناسب با نیازهای مشتریان ساخته شده است.

 

 

 

جانکی

این مرکز خرید مجهز به 10 سالن تئاتر، خدمات بانکی، داروخانه، عینک سازی، و رستوران و فروشگاههای لوازم ورزشی و بوتیک های لباس بسیاری می باشد.

 

 

 

ولا پارک

بازار ولا پارک یکی از بهترین مراکز خرید لهستان به شمار می رود که دارای مراکز خرده فروشی بسیار و خدمات بانکی می باشد.در آنجا یک کافی نت نیز وجود دارد. از امکانات ورزشی این مرکز خرید میتوان به زمین بسکتبال، زمین والیبال و زمین اسکی اشاره کرد.

 

 

 

پرو منادا

مرکز خرید پرو منادا یک مجتمع تفریحی می باشد که بیشتر امکانات سرگرمی را در اختیار کودک و نوجوان قرار می دهد.در اینجا 13 سالن تئاتر، سالن بولینگ و اسکی روی یخ، وجود دارد و همچنین می توانید از مراکز خرده فروشی و رستورانهای متعدد آن لذت ببرید.

 

 

 

سنتراملند

بازار سنتراملند دارای کلینیک پزشکی، عابر بانک، دفترخدمات پستی، و بسیاری خدمات دیگر یک مرکز خرید منحصر به فرد در ورشو لهستان به شمار می رود.

 

 

 

سادیبا

مرکز خرید سادیبا یکی دیگر از بازارهای ورشو در لهستان می باشد که می تواند تمامی نیازهای خرید شما را بر آورده سازد. پوشاک بچه گانه، لوازم ورزشی، محصولات بهداشتی و .. را می توانید در مرکز خرید سادیبا بیابید.

 

 

 

 


 Galeria Mokotów

 

 


 Karcher Mall

 

 


 

Sfera

 


 

 

Ikea

 


 

 

Silesia City Center

 


 

 

Galeria Echo

 

 

 


 Galeria Krakowska

 

 

 


Solaris Center

 

 

 

 

موسسه حقوقی و بین المللی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

 

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره 86087214 - 86087195 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید. **

 

مشاوره رایگان