× franchisor.ir

جاذبه های توریستی امارات

مسجد جمیرا

یکی از جاذبه های گردشگری و مکانهای دیدنی دبی است. «مسجد جمیرا» از زیباترین و معروفترین مسجدهای شهر دبی می‌باشد. این مسجد دارای یک گنبد زیبا به ارتفاع ۱۶ متر  و دو مناره بطول تقریبی ۴۰ متر و یک منبر بسیار زیبا و مجلل که نمونه ای از معماری نوین است، می باشد. تصوير اين مسجد بعنوان سمبلی بر روی اسکناسهای 500 درهمی چاپ شده است. در نماسازی اين مسجد از سنگهای بسیار ممتاز به رنگ کرمی مايل به صورتی استفاده شده که اين مسجد را به ويژه در زمان غروب آفتاب و شب (به دليل چراغانی و نورپردازی بسيار زيبای آن) بسیار دیدنی و جذاب می کند.
 

پارک خور

اين پارک در بخش بردبی و در ساحل خور دبی قرار دارد. در اينجا شما می توانيد رفتن به يک ييلاق را تجربه کنيد. چندين هکتار باغ، اسکله های ماهيگيری، مسير های ويژه دو و پياده روی، محل هايي برای طبخ بريانی (باربي کيو)، مناطق ويژه بازی بچه ها، رستوران ها و کيوسک ها فروش غذا و نوشيدنی از جمله امکانات اين پارک می باشند. يک آمفی تئاتر بزرگ نيز وجود دارد که محل برگزاری کنسرت ها در زمان تعطيلات عمومی و موقعيت های خاص می باشد. در طول 2.3 کيلومتری پارک در امتداد خور، يک ماشين کابلی ، به بازديدکنندگان اين امکان را می دهد تا سوار بر آن (در ارتفاع 30 متری از سطح زمين) به تماشای پارک و خور دبی بپردازند. در نزديکی ورودی شماره يک پارک نيز يک شهرکودک و يک موزه برای کودکان قرار دارد. در ورودی شماره 2 نيز شما می توانيد يک موتورسيکلت چهارچرخ به مبلغ 20 درهم برای يک ساعت گردش در پارک اجاره کنيد. در اينجا دوچرخه سواری ممنوع می باشد ولی اسکيت سواری مجاز است.

باغ معجزه دبي

باغ معجزه دبي در محیطی بسیار زیبا با گل هاي درخشان در وسط صحرا از دیدنی های دبی است که موجب شگفتی گردشگران دبی می باشد. اين پارک که در روز ولنتاين 2013 راه اندازي گردیده با گل روي زمين و حلقه های قوسی و قلب شکل طراحی شده است ، باغ حدود 45 ميليون گل دارد. این باغ در حال حاضر نامزد ثبت رکورد گينس بخاطر طولاني ترين ديوار گل جهان است،حداقل 45 رنگ طبيعي در باغ معجزه وجود دارد. هر منطقه داراي طرح هاي محوطه سازي عمودي و افقي خاص هر گردشگاه است که قوسی شکل است و مسير با ميني چتر سايه رنگارنگ پوشش داده شده ، هرم های گل با 10 متر ارتفاع، آب استخر در فضاي باز، سرویس بهداشتی، وضو خانه و نمازخانه همگی از امکانات این باغ هستند.


 مسجد الفاروق دبي

Al Farah Mosque Dubai بزرگ ترین مسجد دبی است که در منطقه صفاي دبي واقع شده است. این مسجد به سبک مساجد عثماني ساخته شده 8700 متر مربع مساحت و 2000 نمازگزار را در خود جای می دهد. معماري زیبای این مسجد آنرا در دسته دیدنی های دبی قرار داده. نمای بيروني مسجد الفاروق شبيه مسجد سلطان احمد در استانبول ترکيه است و در معماري داخلي آن از طرح هاي ترکي و مراکشي استفاده شده است. اين مسجد شامل مرکز فرهنگي، کتابخانه اي با سه هزار عنوان کتاب و سالن قرائت خانه نيز مي باشد. معماران و صنعت کاراني از مراکش نماي داخلي اين مسجد را طراحي و اجرا کرده اند. اين مسجد در سال 2011 افتتاح شده و شامل 21 گنبد و چهار گلدسته است.


ميدان عبد الناصر بني ياس دبی

یکی دیگر از دیدنی های دبی ، ميدان عبد الناصر دبی در مرکز شهر دبي می باشد. يک ساختمان در ضلع غربي اين ميدان قرار گرفته که اطلاعات مورد نياز مسافران و توريست ها را در اختيار شان قرار مي دهد. در فاصله کمي از اين ميدان به مرکز خريد تويين تاورز مي رسيم که بدليل قرار گرفتن دو رستوران معروف ايراني در آن، مرکز رفت و آمد مسافران ايراني مي باشد. با حرکت به طرف شرق اين ميدان به خيابان سبخه مي رسيم که نقطه شروع بازار مرشد مي باشد. اين منطقه معروفترين ناحيه شهر نزد مسافران ايراني بوده و هست. چندين فروشگاه معروف ايراني نيز در نزديکي اين ميدان قرار دارند. به همین خاطر این منطقه در واقع یکی از مراکز خرید دبی نیز محسوب می شود، برج ديره که بورس فروش فرش ايراني مي باشد نيز در ضلع جنوبي اين ميدان قرار گرفته است.

 

Voyagers Xtreme

این کار بهترین روش برای برگزاری جشن های تولد ، سالگرد یا ارائه ی محصولات است. پروازهای روزانه تا سقف 12 نفر هر صبح در سراسر شهر ، کوه ها یا صحرا گرفته و از روی Dubai Internet Fossil Rock  یا خلبانی دارای مجوز می گذرند.


تورهای بالن هوای گرم دبی

Balloon Adventure با هدایت دو بالن هوای گرم که بزرگترین و پیشرفته ترین نمونه ها در دنیا و دارای ظرفیت حداکثر 40 نفر می باشد تورهای انفرادی و گروهی ارائه می کند. پروازها در ابتدای صبح میان اکتبر و مه برای رسیدن به طلوع است و پس از آن می توانید با رانندگان حرف های آن ها به عنوان بخش از سفر به سواری روی تپه های شنی و در خارج از جاده بروید.

 

 

 

موسسه حقوقی و بین المللی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

 

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره 02186084214 _ 02186087195 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید. **

 

مشاوره رایگان