× franchisor.ir

هتل های سنگاپور

Grand Park City Hall

این هتل  5 دقیقه با ایستگاه حمل و نقل City Hall و مرکز خرید Raffles City فاصله داشته و اقامت مدرنی را به همراه یک استخر روباز و 4 رستوران و تریا به میهمانان ارائه میدهد. اتاقها از چشم انداز پارک Fort Canning و یا اسکله Clarke برخوردار بوده و هر یک به حمام اختصاصی، چای و قهوه ساز و مینی بار مجهز میباشند.
میهمانان میتوانند در جکوزی روباز به استراحت پرداخته و از ماساژ صورت و بدن و مرکز آب گرم لذت ببرند. علاقه مندان میتوانند طی اقامت خود، در مرکز بدنسازی هتل، به ورزش بپردازند. رستوران Park Palace، به سرو انواع خوراکهای کانتونیایی و رستوران Park انواع خوراکهای اروپایی و محلی را سرو می کند. تریا Coleman، نیز با برگزاری موسیقی زنده و سرو گزینه ای از بهترین شرابها، از میهمانان پذیرایی میکند. هتل، چند قدم تا بازار Peninsula Plaza و 20 دقیقه پیاده، تا موزه های ملی و تمدنهای آسیایی فاصله دارد.

 

Hotel Royal

هتل Royal، در مجاورت منطقه معروف تجاری خیابان Orchard واقع و اقامتی را به همراه استخر، رستوران شبانه روزی و پارکینگ اختصاصی رایگان به میهمانان ارائه می دهد. هتل تنها چند قدم با ایستگاه حمل و نقل Novena فاصله دارد. یک ایستگاه اتوبوس نیز با چندین خطوط اتوبوسرانی در مقابل هتل استقرار دارند. اتاقها به تلویزیون، لوازم دم کردن چای، قهوه و نظافت شبانه روزی مجهز میباشند. اینترنت نیز با پرداخت هزینه اضافی قابل دسترس میباشد. از امکانات رفاهی هتل می توان به یک اتاق بدنسازی، خدمات ماساژ،3 رستوران ارائه دهنده انواع خوراکهای محلی و ژاپنی اشاره کرد. میهمانان همچنین می توانند در 2 باشگاه موسیقی karaoke هتل به تفریح بپردازند.

 

Hotel Parkroyal

هتل Parkroyal ، واقع در خیابانBeach ، در مجاورت منطقه مرکزی تجاری شهر سنگاپور قرار گرفته است. هتل اقامتی را به همراه پارکینگ رایگان، مرکز آب گرم، سالن بدنسازی و استخر بام به میهمانان ارائه میدهد. هتل همچنین از یک رستوران ممتاز با نام Si Chuan Dou Hua برخوردار میباشد. اتاقها به سیستم تهویه مطبوع، مینی بار، چای و قهوه ساز، گاوصندوق، حمام اختصاصی و اینترنت مجهز بوده و شبانه روز نظافت می شوند. میهمانان میتوانند از معالجات بدن و زیبایی متنوع و سنتی مرکز آب گرم St. Gregory استفاده نمایند. جکوزی، اتاق بخار و آفتاب گیر کنار استخر که به چشم انداز شهر مشرف میباشد، از دیگر گزینه های تفریحی هتل به شمار می روند. رستوران Si Chuan Dou Hua با سرو خوراکهای شوانی، کانتونیایی و هونانی از میهمانان پذیرایی میکند. آبجو فروشی Plaza نیز به سرو خوراکهای محبوب آسیایی و غربی میپردازد. کلوپ 5 به اجرای موسیقی زنده پرداخته و سالن Coffee نوشابه های کم الکل سرو میکند. هتل چند قدم با Kampong Glam و Suntec City فاصله دارد. چندین خطوط اتوبوسرانی در مقابل هتل موجود بوده و وجود ایستگاه Bugis MRT در فاصله 10 دقیقه ای از هتل موجب شده تا دسترسی میهمانان به جذابیت هایی نظیر Resort World Sentosa آسان گردد.

 

Hotel Gallery

هتل Gallery در كنار رودخانه سنگاپور و در نزديكي تعداد زيادي از رستورانها و كلوپ هاي محبوب شهر قرار دارد. هتل اتاق هايي شيك با اينترنت بي سيم رايگان، مركز بدنسازي، استخر روباز و مركز آبگرم به ميهمانان ارائه مي دهد. اكثر اتاق ها داراي منظره رودخانه بوده و به سبك مدرن طراحي و داراي قهوه ساز، گاوصندوق، سشوار و حمام اختصاصي مي باشند. استخر هتل دارای ديواره های شيشه اي منحصر بفرد مي باشد كه منظره شهر از داخل آن قابل تماشا است. هتل داراي رستورانهاي متعدد با انواع غذاهاي ژاپني وآسيايي مي باشد و تنها 10 دقيقه با منطقه تفريحي Clarke Quay، مركز خريد Centre و ايستگاه قطار شهري فاصله دارد.

 


Hotel Pan Pacific

هتل Pan Pacific، در امتداد بلوار Raffles واقع و مستقیما به بازار میدان Marina و مرکز گردهمایی Suntec مرتبط میباشد. هتل، یک استخر روباز را به همراه 8 رستوران و تریا به میهمانان ارائه میدهد. اتاقها به سیستم تهویه مطبوع، پنجره های بزرگ قدی با چشم انداز شهر، تلویزیون LCD، حمام مرمری و یک میز کار مجهز می باشند. از امکانات رفاهی هتل می توان به 2 زمین تنیس، یک سالن بدنسازی، یک مرکز آب گرم، اتومبیل کرایه و مرکز خدمات مسافرتی اشاره کرد. 6 رستوران هتل، با سرو انواع خوراکهای ژاپنی، کانتونیایی و بین المللی از میهمانان پذیرایی میکنند. تریای لابی و اغذیه فروشی نیز انواع نوشیدنی و خوراکهای سبک را ارائه میدهند.هتل، 5 دقیقه پیاده تا ایستگاه حمل و نقل Promenade و 20 دقیقه با ماشین تا فرودگاه Changi، فاصله دارد.

 

 

Hotel Concorde

هتل Concorde Hotel Singapore، در امتداد خیابان Orchard واقع و چند قدم تا ایستگاههای حمل و نقل Somerset و Dhoby Gaut فاصله دارد. هتل اقامتی دل انگیز را به همراه استخر روباز، سالن بدنسازی، 5 تریا و رستوران به میهمانان ارائه میدهد.اتاقها به سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون LCD با کانالهای شهری، گاوصندوق الکترونیکی، حوله حمام، دمپایی، چای و قهوه ساز و نظافت شبانه روزی مجهز میباشند.خدماتی از قبیل اتوکاری، خشکشویی و راهنمای مسافرت در اختیار علاقه مندان قرار دارد. بازار هتل نیز خدماتی را از جمله زیبایی، مو، ماساژ و سوغاتی فروشی فراهم آورده است.
رستوران های the Spices Cafe و Nogawa Japanese Restaurant با سرو انواع خوراکهای محلی و غربی از میهمانان پذیرایی میکنند. لابی و تریای Spices نیز انواع نوشیدنی را سرو میکنند.
ظرف اندکی زمان با ماشین، میتوان به سالن های تئاتر Suntec City و Esplanade دست یافت. فرودگاه بین المللی Changi نیز 25 دقیقه با ماشین تا هتل فاصله دارد.

 

Hotel Copthorne Orchid

هتل Copthorne Orchid، درست در خارج از منطقه اصلی تجاری و تفریحی شهر سنگاپور واقع و اقامت مدرنی را به همراه پارکینگ اختصاصی رایگان، استخر روباز و سالن بدنسازی به میهمانان ارائه می دهد. اتاقها به سیستم تهویه مطبوع، حمام اختصاصی، تلویزیون با گیرنده ماهواره و کانالهای شهری، مینی بار، چای و قهوه ساز و سشوار مجهز میباشند. رستوران Palms Asian، با سرو انواع خوراکهای آسیایی، محبوب اروپایی، صبحانه و بوفه غذایی از میهمانان پذیرایی می کند. رستوران Heritage North Indian Cuisine، نیز به سرو انواع خوراکهای محبوب گیاهی و غیر گیاهی می پردازد. میهمانان می توانند از اجرای موسیقی لب خوانی در سالن Limelight Karaoke و یا اجرای موسیقی زنده در سالن Topps لذت ببرند. اتوبوس رایگان هتل، علاقه مندان را به خیابان Orchard و اماکن جالب متعدد منتقل میکند.

 

Park Hotel Clarke Quay

هتل Park Hotel Clarke Quay، در مجاورت منطقه اقتصادی مرکزی سنگاپور واقع و اقامت مجللی را به همراه امکانات فراوان از قبیل استخر و مرکز آب گرم به میهمانان ارائه می دهد. معماری این هتل 10 طبقه به سبک سنتی مستعمراتی بوده و اتاقهای شیک و مجلل آن به تمام امکانات لازم جهت یک تعطیلات لذت بخش مجهز می باشند. هتل که در کنار رود تاریخی سنگاپور قرار گرفته، جذابیت سنتی را با طراحی مدرن در هم آمیخته و امکاناتی را از قبیل یک سالن کاملا مجهز بدنسازی، یک استخر روباز مشرف به اسکله Clarke Quay فراهم آورده است. میهمانان می توانند پس از یک روز طولانی، با استفاده از ماساژ و معالجات مرکز آب گرم Park Asia به استراحت بپردازند. جذابیت های توریستی متعددی از جمله موزه هنر سنگاپور و پارک Fort Canning در مجاورت هتل قرار گرفته اند. به منظور گشت و گذار در شهر، ایستگاه های حمل ونقلی چون ایستگاه MRT و خطوط اتوبوسرانی متعدد در نزدیکی هتل در دسترس میباشند.

 

Hotel Marriott

موقعیت این هتل، دسترسی به اماکن توریستی را آسان ساخته است. کلیه اتاقهای این هتل تمیز و راحت می باشد. خدمات دوستانه کارکنان موجب شده تا هتل گزینه ایده آل شما باشد. مرکز آب گرم هتل، خدمات ماساژ درمانی را به همراه جکوزی و سونا به میهمانان ارائه می دهد. از دیگر امکانات هتل میتوان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره کرد. اين هتل داراي 393 اتاق مي باشد. اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود مي بالد. يک صرافي نيز در هتل وجود دارد. اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.

 

Hotel Conrad Centennial

هتل ممتاز Conrad Centennial Singapore، در موقعیتی استراتژیک، درمیان پرجنب و جوش ترین و بزرگترین مناطق اقتصادی، تاریخی، فرهنگی و تجاری سنگاپور قرار گرفته است. این هتل تجاری و مجلل، در چند قدمی اماکن عمده فرهنگی سنگاپور یعنی تئاترهای Marina Bay ،Esplanade و By The Bay واقع شده ، و به نمایشگاه و مرکز گردهمایی Suntec که دارای رستورانها و مراکز خرید بسیاری می باشد، نزدیک است. این هتل درجه یک، از دسترسی آسان به مناطق تجاری مرکزی سنگاپور و Singapore Flyer برخوردار بوده و تنها 20 دقیقه با ماشین، تا فرودگاه بین المللی Changi سنگاپور فاصله دارد.

 

 

 

 

موسسه حقوقی و بین المللی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

 

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره  86087195 - 86087214 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید. **

 
مشاوره رایگان