× franchisor.ir

راکفلر سنتر

راکفلر سنتر یا مرکز راکفلر مجموعه‌ای از ۱۹ ساختمان تجاری و اداریدر میدانی در محلهمنهتن در شهر نیویورک است. راکفلر سنتر بین خیابان ۴۸ و ۵۱ نیویورک قرار دارد. این میدان یک مرکز تجاری و توریستی محبوب شهر نیویورک می‌باشد. استودیوهای مرکزی شبکه ان‌بی‌سی نیز در اینجا قرار دارد.

 

 

 

گلریا

هیوستون گلریا نام بزرگترین مرکز خرید (shopping mall) در ایالت تگزاس است. این مرکز خرید سرپوشیده در شهر هیوستون قرار دارد، و با ۲۲۲٬۹۶۰ متر مربع (۲٫۴ میلیون فوت مربع)، از لحاظ وسعت هفتمین بزرگترین مرکز خرید ایالات متحده بشمار می‌رود.

 

  


لا کانته‌را

مرکز خرید لا کانته‌را نام معتبرترین مرکز خرید شهر سن آنتونیو در ایالت تگزاساست. این مرکز خرید سرباز با ۱۲۱٬۰۰۰ متر مربع زیربنا وسعت در دو طبقه، در سال ۲۰۰۵ تاسیس گردید. طرح این مرکز خرید تا کنون برنده جایزهٔ سراسری در آمریکا نیز گردیده‌است.

 

 

 

اینگرم پارک

مرکز خرید اینگرم پارک نام یکی از مراکز خرید بزرگ شهر سن آنتونیو در ایالت تگزاس است. این مرکز خرید سرپوشیده با ۱۰۵٬۰۰۰ متر مربع زیربنا وسعت در دو طبقه، در سال ۱۹۷۹ تاسیس گردید.

 

 

  

مارکت اسکویر

مارکت اسکویر نام یک مرکز خرید سنتی در شهر سن آنتونیو در ایالت تگزاس است. این مرکز خرید بزرگترین مرکز خرید مکزیکی در شهر است. در زبان اسپانیایی به این مرکز خرید El Mercado گویند.

 

 

 

تایسنس کرنر

تایسنس کرنر سنتر مرکز تجاری است واقع در محله تایسنس کرنر در ایالت ویرجینیا که در سال ۱۹۶۸ افتتاح شده است. تایسنس کرنر سنتر بزرگترین مرکز خرید در در ویرجینیا ،بالتیمور و واشنگتن است.این مرکز تجاری در نزدیکی تایسنس گالری است.

 

 

 

 

مشاوره رایگان