× franchisor.ir

هتل های دانمارک

 

در زیر به تعدادی از هتل های کشور دانمارک به اختصار اشاره می کنیم:

 Urban House

این هتل شیک که به تازگی افتتاح شده است علاوه بر سالن های غذاخوری سنتی دارای اتاق های شیک و آرامی است که هر نوع سلیقه ای را مورد هدف قرار داده اند. هشت طبقه بندی برای انواع اتاق های آن در نظر گرفته شده است؛ از سوئیت های تک خوابه یک نفره گرفته تا پنج خوابه ده نفره. اتاق ها در عین سادگی نمای جالبی از کف های چوبی و تخت های فلزی شیک و دیوارهای آراسته به گرافیتی را به رخ می کشند. حتی رخت شورخانه آن با هدفون و مانیتورهای تلویزیون تجهیز شده است تا حوصله میهمانان هنگام شستشوی لباس ها سر نرود. افراد در اربن هاوس می توانند دوچرخه های متشکل از مواد بازیافتنی را اجاره کرده و در صورت تمایل اقدام به خرید آنها نمایند. اتاق خالکوبی از دیگر امکانات منحصر به فرد این هتل شمرده می شود.

skovshoved hotel

با نیم ساعت رانندگی از مرکز کپنهاگ، به منطقه برون شهری چارلوتن لاند و سپس هتل اسکاوشاود می رسید. گرچه این هتل از قرن هفدهم پذیرای میهمانان خوش ذوق بوده، اما بیست و دو اتاق موجود در آن کاملا مدرن و لوکس طراحی شده و کف چوبی و دکوراسیون داخلی این مجموعه ظاهر شیکی به آن بخشیده است. دانستن این موضوع خالی از لطف نیست که برخی از این اتاق ها دارای بالکن رو به دریا است.

Sp34

هتلی دیگر در شهر کپنهاگ واقع در محله «لاتین کوارتر» که در کنار رستوران های مدرن ومغازه های شیک اطراف حسابی خوش درخشیده و هماهنگی جالبی با محیط اطرافش برقرار می کند. دو رستوران موجود در این هتل غذاهای سبک اسپانیایی و نیز غذاهای آمریکایی به سبک اسکاندیناویایی سرو می کنند.

 

Maison Du Nord

این هتل دوست داشتنی در شمال بورن هولم یا به عبارتی جنوب سوئد قرار گرفته و متشکل از سه آپارتمان است. هر یک از این سه ساختمان به سبک اسکاندیناوی سنتی طراحی شده و دارای دکوراسیون داخلی ساده و در عین حال شیکی است. در حیاط آن تعدادی میز و صندلی راحتی جهت استراحت قرار داده اند تا مهمانان شب های آرام و دل چسبی را سپری کنند.

Falsled Kro

فالسلِد کرو در جزیره فونن، کمی خارج از محدوده فابورگ قرار دارد. این کلبه محقر گالی پوش زمانی پاتوق قاچاقچیان بوده اما امروزه در فهرست بهترین هتل ها، نامی برای خود دست و پا کرده است. برای اینکه حالت سنتی این هتل حفظ شود، دیوار بعضی از اتاق ها را به حالت گچی در آورده اند و از دکور و سقف های سنتی در آنها استفاده شده است. همچنین در تمامی سوئیت ها شومینه های طبیعی و تراس های شخصی به چشم می خورد. از دیگر موارد قابل توجه این که در رستوران این هتل بیست و دو اتاقه غذاهای محلی نظیر ماهی سالمون محلی سرو می شود.

Summer House

هتل سومرهاوس تقریبا در شمالی ترین نقطه دانمارک مستقر شده و هر کابین آن ظرفیت اسکان شش نفر را دارا می باشد. پنجره های عریض و تراس های موجود در آن مناظر زیبایی از طبیعت دست نخورده اطراف را در مقابل چشمان مهمانان می گشاید. سونای شخصی، اجاق طبیعی و شومینه موجود در محوطه هتل، اینترنت بی سیم و تلویزیون اپل تنها بخشی از امکانات بی شمار هتل سومرهاوس محسوب می شوند.

 

 

 

 

 

 

   

موسسه حقوقی و بین المللی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

 

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره  86087195 - 86087214 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید. **

 

مشاوره رایگان