× franchisor.ir

مراکز خرید ایتالیا

مرکز خرید کوین ونیز 

مرکز خرید coin ونیز یکی دیگر از شعبه های مراکز خرید زنجیره ای coin است. این مرکز تجاری شیک یکی از بهترین و کاملترین مراکز تجاری ونیز می باشد. یکی دیگر از شعبه های این مرکز خرید در شهر رم قرار دارد.

 

مرکز خرید روماست رم

این مکان با ۲۲۰ باب مغازه یکی از مراکز خرید بزرگ رم است که در دو طبقه احداث شده است. برندهای مختلفی از جمله: بتا، بنتون، مارین، اچ اند ام، باستی و … را می‌توان در این مرکز پیدا کرد. همچنین این مرکز از امکانات رفاهی و تفریحی همچون سینما، رستوران، مک دونالد، سوپر مارکت، کافی‌شاپ و پارکینگ برخوردار است.

 

مرکز خرید پورتا دی روما رم

مرکز خرید پورتا دی روما یکی از مراکز خرید رم دارای 220 مغازه، 13 سالن سینما، 2 استخر شنا، 1 مرکز فیتنس می باشد. در این مرکز انواع برندهای بین المللی نمایندگی دارند. مرکز خرید پورتا دی روما یکی از بهترین مراکز خرید در ایتالیا و مراکز خرید در رم به شمار می رود.

 

مرکز خرید پارکو لئوناردو رم

یکی از بزرگترین مراکز خرید روم است که درنزدیکی فرودگاه لئوناردوداوینچی قرار دارد. این مرکز که از ۲۰۰ فروشگاه تشکیل شده است دارای طراحی مدرنی است که بر جذابیت آن افزوده است و سرگرمی های متنوعی برای کودکان و بزرگسالان در آن در نظر گرفته شده است. این مرکز همچنین دارای یک سالن تئاتر بزرگ با ۲۴ سن برای نمایش های مختلف می باشد.

 

فروشگاه جیوانا زانلا ونیز

فروشگاه Giovanna Zanella Caeghera ونیز طراح و پینه دوزی است که شاید عجیب ترین کفش ها و پاپوش های این سال ها را در رنگ ها و مدل های مختلف خلق می کند. این طراح شاگرد استاد ونیزی، Ronaldo Segalin بوده است.

 

 

 

موسسه حقوقی و بین المللی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

 

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره 86087214 - 86087195 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید. **

 

مشاوره رایگان