× franchisor.ir

intercontinental geneva
اینترکنتیننتال ژنو هتل لوکس و ۵ ستاره‌ای است که در ژنو، سوئیس قرار دارد و از زیرمجموعه‌های هتل‌های اینترکنتیننتال است. این هتل تاسیس ۱۹۶۴ است و برخلاف سایر هتل‌های سطح بالای سوئیس، این هتل در اطراف دریاچه لمان قرار ندارد، اما از طرف دیگر، هتل به مقر سازمان ملل در ژنو نزدیک است. اینترکنتیننتال ژنو دارای ۳۳۳ اتاق مهمان، ۵۶ سوئیت، ۱۶ اتاق جلسه و کنفرانس و ۲ رستوران است. این هتل در یک منطقه مسکونی در شمال غرب شهر مستقر است و نمایی به مون بلان و دریاچه لمان دارد. فاصله هتل تا مقر سازمان ملل در اتحادیه اروپا حدود ۳ دقیقه و فاصله آن تا مرکز خرید حدود ۵ دقیقه فاصله است.

 

 

 

Kempinski Hotels

کمپینسکی  نام مجموعه هتل‌های زنجیره‌ای مجلل و گران‌قیمت سوئیسی است که از با قدمت‌ترین هتل‌ها در اروپا به شمار می‌روند. اولین هتل کمپینسکی در سال ۱۸۹۷ میلادی، در شهر برلین آلمان افتتاح شد. در حال حاضر، کمپینسکی در بیش از ۳۰ کشور جهان، دارای بیش از ۷۰ شعبه «هتل پنج ستاره» است .

 

 

 

 Beau Rivage Palace

کاخ بو-ریواژ یک هتل لوکس و تاریخی در لوزان سوئیس است. این هتل در ساحل دریاچه لمان قرار دارد. هتل در سال ۱۸۶۱ آغاز به کار کرد و معماری‌اش آرت دکو و نئو باروک است. در سال ۱۹۲۳، پیمان لوزان در این هتل به امضاء رسید.

 

  

 

Ambassador
محل پارک از آن دسته دغدغه هایی است که در سفر نباید ما را احاطه کند ، پارکینگ این هتل این دغدغه را از شما می گیرد . این هتل به احترام علاقه شما به حیوانات خانگیتان مجوز ورود را برای همراهتان داده است پس بیدرنگ نگران سفر حیوان خانگیتان نباشید ، هتل امن است . مرکز تجاری کاملا مستقل اما کامل از مهمترین امکانات این هتل می باشد. این هتل دارای رستوران نیز می باشد. اگر به سمیناری در یک هتل دعوت می شوید باید بدانید که این سمینار می تواند در این هتل برگزار شود. این هتل دارای خشک شویی کاملا مجهز نیز می باشد که می توانند مسافرین این هتل از آن استفاده کنند . کافیست در محل های عمومی هتل نیاز به اینترنت داشته باشید، راه کارهای اینترنت همراه همیشه همرا شما خواهد بود. یک هتل باید پیشخدمت های خاص خود را آمده کرده باشد ، رویکرد این آمده کردن در این هتل مهیا شده است .

 

  


Casa Della Luce Apartments
سنای بخار از عمده خدمات نایابیست که هر هتلی آن را برای مسافرین در نظر نگرفته است. این هتل به بهترین شکل این خدمات را برای مسافرینش در نظر گرفته است . کافیست در محل های عمومی هتل نیاز به اینترنت باشد ، راه کارهای اینترنت همراه همیشه همرا شما خواهد بود . همچنین تمهیداد ویژه برای کسانی که ناتوانایی های جسمی دارند در نظر گرفته شده است .

 

 

Stella
این هتل دارای استخر رو باز بسیار زیبا،رستوران و  خشک شویی کاملا مجهز میباشد. محل پارک از آن دسته دغدغه هایی است که در سفر نباید مسافرین را احاطه کند ، پارکینگ این هتل این دغدغه را از بین میبرد. کافیست در محل های عمومی هتل نیاز به اینترنت باشد ، راه کارهای اینترنت همراه همیشه همرا مسافرین خواهد بود. این هتل به احترام علاقه بعضی از مسافرین به حیوانات خانگی مجوز ورود آنان را نیز داده است، این هتل امن است. مسافرین می توانند از زمین گلف بزرگی که برایشان لحاظ شده است استفاده کنند.

 

  

 

Mattenhof Resort
دسترسی به اینترنت بیسیم در محدوده ی عمومی این هتل به گونه‌ای تعبیه شده است که می توان از آن بخوبی استفاده کرد . همچنین می توان از زمین گلف بزرگی که برای مسافرین لحاظ شده است استفاده کرد . اگر بدنبال یک هتل مجلل می گردید که بتواند آرامش را برای دارایی های گرانبهای شما به ارمفان بیاورد می توانید درخواست بخش صندوق امانات را بدهید. اگر شما هم به حیوانات خانگی علاقه مند می باشید و دنبال یک هتل برای ورود مجاز آن می باشید می توانید این هتل را انتخاب نمایید . این هتل دارای رستوران نیز می باشد . اگر با ماشین خود به سفر میروید و یا در سفر ماشینی اجاره می کنید پارکینگ ایمن این هتل به شما خواب راحتی را هدیه میدهد . این هتل از امکانات بسیار پیشرفته سمینارها و اتاق‌های مربوط به سمینارها و جلسات برخوردار می باشد . این هتل لذت آب و آفتاب را در کنار هم در استخر روباز خود برای شما به ارمفان می آورد . زمین تنیس این هتل یکی از امکانات مخصوص برای مسافرانش می یاشد .

 

 

 

موسسه حقوقی و بین المللی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

  

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره  86087195 - 86087214 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید. **

 

مشاوره رایگان