× franchisor.ir

 مراکز خرید دانمارک

در زیر به تعدادی از مراکز خرید دانمارک اشاره می کنیم:

مرکز خرید مگاسین کپنهاگ

این فروشگاه کار خود را به عنوان یک مغازه پارچه فروشی کوچک در سال 1868 آغاز کرد.  در آن روزها، ساختمان با 80 کوره و 600 چراغ گازی نصب شده برای گرم و راحت نگه داشتن مشتریان گرم میشد. اکنون این فروشگاه به یک فروشگاه زنجیره ای شناخته شده در کشور تبدیل شده است. این ساختمان دارای هفت طبقه است و انواع بسیار متنوعی از محصولات از جمله مد، طراحی خانه و مبلمان، زیبایی و آرایش، کتاب، اسباب بازی، وسایل آشپزخانه، مواد غذایی، را ارائه می دهد.

 

مرکز خرید واتر فرانت کپنهاگ

این مرکز خرید در صد متری از بندرگاه سابق ، که در آن یک تفریح گاه ساحلی جدید ساخته شده است واقع شده است. این مرکز خرید هشتصد متر مربع از مغازه ها ، مد روز و نیازهای روزانه و همچنین بارها، کافه ها، زمین بازی، سالن بدنسازی در یک محیط منحصر به فرد را به شما ارائه می دهد. شما می توانید با اتومبیل، اتوبوس و حتی قایق به این مرکز خرید برسید و از خریدتان نهایت لذت را ببرید.

 

مرکز خرید فیکتوروت کپنهاگ

این مرکز خرید بیش از 120 مغازه و فروشگاه دارد که همه چیز از مد، کفش، لوازم جانبی، طراحی خانه، الکترونیک ،سوپر مارکتها و فروشگاه های مواد غذایی را ارائه میدهد. اگر شما نیاز به یک استراحت پس از ساعت ها خرید دارید، چندین کافه و رستوران برای انتخاب وجود دارد. در این مرکز خرید همچنین سینمایی وجود دارد که در آن شما می توانید بهترین فیلم در بزرگترین صفحه نمایش اسکاندیناوی را تماشا کنید.

 

مرکز خرید فردریکز برگ کپنهاگ

در اینجا شما 65 مغازه را در یک مکان پیدا میکنید. انتخاب گسترده ای از مغازه ها  به ویژه در مد و طراحی داخلی و سوپر مارکت بزرگ باعث می شود این مرکز خرید ارزش بازدید را داشته باشد.
اگر شما ترجیح میدهید قدم بزنید، می توانید در امتداد خیابان های دنج استفاده کرده و همینطور از موزه و تئاتر بازدید کنید. باغ فردریک و قلعه زیبای نئو کلاسیک نزدیک اینجا هستند .در منطقه فردریکبرگ می توانید از خرید و بازدید از منطقه تاریخی لذت ببرید.

 

Lyngby Storcenter

 

 

Amager Centret

 

 

Ballerup Centret

 

 

Hørsholm Midtpunkt

 


Copenhagen Airport shopping Center

 

 

 

موسسه حقوقی و بین المللی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

 

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره 86087214 - 86087195 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید. **

 

مشاوره رایگان