× franchisor.ir

مراکز خرید ماموت

دو مرکز ماموت در بوداپست نزدیک به هم در نزدیکی مرکز حمل و نقل واقع شده است. ماموت یک در سال 1998 افتتاح شد، و ترکیب موفقیت آمیز آن از مغازه ها، کافه ها و سینما منجر به گشایش ماموت دو بعد از سه سال شد. مراکز خرید دیگری در بوداپست وجود دارد، اما ماموت ها به خاطر موقعیت خود طرفداران بیشتری دارد. فروشگاه هایی با برندهای بین المللی، از جمله منگو در اینجا دیده می شود. همچنین در ماموت وسابل سرگرمانند سینما و بازی های رایانه ای ارائه داده شده است.

 

 

دونا پلازا Duna Plaza

دونا پلازا بعنوان یک مرکز بزرگ خرید و فروشگاهی برای اولین بار در بوداپست در سال 1996 اکتبر افتتاح گردید. این فروشگاه در منطقه 13 و در خیابان Vaci 178. واقع شده است.
با بیش از 14 سال سابقه یک بازار فروش بزرگ با حدود 200 مغازه مشغول به فعالیت است.
جهت رفتن به این فروشگاه می توانید توسط مترو آبی عزیمت نموده ودر در ایستگاه utca Gyongyosi پیاده شوید.

 

 

 

آلی Allee

فروشگاه Allee علاوه بر جدید بودن ، یک فروشگاه رو به رشد در شهر بوداپست می باشد و از مراکز خرید خوب و با امکانات است. این فروشگاه در کنار بودا تنها 3 ایستگاه بعد از پل Petőfi هنگام عزیمت با تراموا است. این مرکز 4 طبقه و مرکز وسیعی از مغازه های مد روز ، کافه ها و رستوران ها ، سوپر مارکت بزرگ Interspar است.

 

 

 

 آرنا پلازا

آرنا پلازا فروشگاهی منحصر به فرد است به همین دلیل یکی از 3 فروشگاه بزرگ مجارستان است و دیگری در مام پارک در بوداپست است. این فروشگاه در منطقه 2 و در مترو قرمز M2 ایستگاه Keleti pályaudvar واقع شده است.

 

 

 

 Árkád

فروشگاه Árkád ارائه دهنده انواع مد و طرح و مغازه ها ، داروخانه ها ، سوپر مارکت ها و کتابفروشی ها است. این فروشگاه در انتهای مترو قرمز در میدان اورش وزرتره در منطقه 5 واقع شده است. پس از خرید شما می توانید در یکی از کافه ها و رستورانها و بسیاری از رستورانهای’seatery یونانی ، ایتالیایی (پیتزا Vezuv) ، برگر کینگ ، مکدونالد استراحت نموده و از غذاهای آن استفاده نمایید.

 

 

 

مرکز خرید مام پارک

این فروشگاه در خیابان آلکوتاش در منطقه 7 می باشد که با اتوبوس و یا تراموا می توانید به آنجا بروید. با وجود اینکه این فروشگاه زیاد بزرگ نیست ولی یکی از شلوغ ترین و پر مراجعه ترین فروشگاه ها در بوداپست است . کافی شاپ Semiramis یکی از بهترین کافی شاپ های بوداپست است که فروش چای های خاص و کافی های ویژه آن مورد علاقه همه است. مام پارک دارای سالن های سینما متعدد ، مدرن و پیشرفته است.

 

 

 

Pólus

این مرکز دومین مرکز و بازار خرید در شهر بوداپست بعد از فروشگاه وستند سیتی سنتر می باشد و دیگر نکات برجسته فروشگاه Pólus رستوران ها ، فست فود ها و کافه ها و سینماهای متعدد آن می باشد. جهت رفتن به این فروشگاه می توانید با اتوبوس شاتل از ایستگاه کلتی در مترو قرمز عزیمت نمایید.

 

 

 

موسسه حقوقی و بین المللی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

 

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره  86087195 - 86087214 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید. **

 

مشاوره رایگان