× franchisor.ir

 مراکز خرید سنگاپور

 

مرکز خريد ويو سيتي

ويو سيتي علاوه بر اينکه بزرگترين مرکز خريد سنگاپور است زيبايي هاي منحصر به فرد خود را هم دارد. اين مرکز خريد جلوي درب جزيره سنتوزا قرار دارد و طبق گفته مسئولين در روز افتتاح اين مرکز خريد کل جمعيت سنگاپور در همان روز اول از اين مرکز بازديد کردند.

 

مرکز خريد مصطفی

اين مرکز خريد يکي از بزرگترين فروشگاههاي سنگاپور است که در آن ميتوانيد همه چيز مانند لوازم خانگي ، موبايل و وسايل الکترونيکي ، لوازم آرايشي بهداشتي و .. را تهيه کنيد.

 

مرکزخرید Ngee Ann City

این بازار محوطه داخلی زیبا و فضای بیرونی دلپذیری دارد که درمرکز خیابان اورکارد قرارگرفته است و دارای فروشگاه های زنجیره ای ژاپنی است ،برندهای مهم و مشهوری مثل ShanghaiTang و Zara و Guess نیز دراین مکان بفروش می رسند، همچنین این مرکز شامل رستوران غذاهای چینی و اندونزیایی نیز می باشد.

 

مرکز خرید پاراگون

این مرکز خرید محلی است که درآن اکثر مارک های بین المللی حضور دارند. برندهایی مانند Armani Exchange، Jean Paul ، G-Star، Etro، Boss و… دراین مرکز شعبه دارند. همچنین دارای فروشگاه مخصوص کودکان، رستوران درطبقه همکف خود می باشد.

 

مرکز خرید فروم

در این مرکزخرید خانوادگی فروشگاههای معتبر و متعدد پوشاک کودکان مانند Guess kids & DKNY Kids & Ralph Lauren & TIEN و فروشگاههای دیگر به چشم می خورند. بزرگترها می توانند لباسهای مارک روز را مانند D&G/ Emporio Armani / Max Mara / Tri BeCa /Maniana Rinaldi پیدا کنند در حالیکه کوچکترها در زمین بازی در حال بازی هستند.
بهترین مرکز بهداشت کودکان را در VitaKids بهترین کتابها را در Bookaburra و بهترین لحظات شاد را در The Good day Spa بیابید.

 

مرکز خرید Wisma artia

این مرکز خرید که درخیابان اورکارد و درکنار ایستگاه مترو قرارگرفته، بسیار زیبا و متناسب با سلیقه جوانان شیک پوش است. برندهای بین المللی FCUK،BEBE وForever 21 top shop از جمله برندهایی هستند که در این مرکز خرید حضور دارند. همچنین نمایندگی فروش جواهرات LeeHuaDiamond و Deluxe by bakrezh نیز دراین مرکز قراردارد. همچنین دارای رستوران غذاهای محلی، آسیایی و بین المللی است.

 

فروشگاه Heeren

این مرکز خرید سنگاپور به لباس های ارزان قیمت ، لوازم آرایشی واصلاح مو اختصاص دارد. بزرگترین مجموعه موسیقی سنگاپور یعنی فروشگاه HWM درآن قرارگرفته است. طبقات بالایی آن اختصاص به جوانان و مد روز مخصوص جوانان با قیمت مناسب دارد.

 

مرکزخرید پلازا

یکی از بازارهای بازسازی شده سنگاپور است که درمیان مردم شناخته شده است.این بازار شامل فروشگاه های مد روز، لوازم خانگی و ... است. این بازار فروشگاه هایی مخصوص مادرانی دارد که کودک شیرخوار دارند به این صورت که پرستارانی برای نگهداری از کودکان وجود دارند که خرید را برای مادران آسان تر می کنند.

 

 مرکزخرید ION Orchard

یکی از بزرگترین مراکز خرید سنگاپور است که نمونه ای جدید از ارائه خدمات به مشتریان و استانداردهای بالایی از یک مرکز خرید را ارائه می دهد. این ساختمان ۸ طبقه دارای ۴۰۰ فروشگاه و رستوران است که بخاطر وجود مارک های معروف درآن شاخص هستند.

 

 

 

 

موسسه حقوقی و بین المللی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

 

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره  86087195 - 86087214 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید. **

 

مشاوره رایگان