× franchisor.ir

Ushuaia Ibiza Beach

هتل اوشوآیا ایبیزا بیچ (Ushuaia Ibiza Beach) هتلی است جذاب و مدرن در شهر کوچک اوشوآیا در ایالت تیرا دل فوئگو (Tierra del Fuego) اسپانیا. در این هتل انواع مراسم شبانه، کنسرت های زنده و برنامه های متنوع برگزار می شود.
مهمانان هتل می توانند از مشاهده مناظر خیره کننده دریا و یا تماشای کل منطقه ساحلی لذت ببرند. در مرکز سلامت و زیبایی این هتل که EQllibrium نام دارد خدمات 24 ساعته شخصی به مهمانان عرضه می شود. از دیگر امکانات این هتل می توان به ماساژ سنگ داغ، استخر، جکوزی با ظرفیت شش نفر با امکان تماشای مناظر دریا و خدمات آرایش مو که حتی در اتاق مهمانان نیز امکان پذیر است اشاره کرد. این هتل از محل توقف تاکسی ها فرودگاه، حدود 4 کیلومتر فاصله دارد.

 

 

 

 

Grand Hotel Central

هتل جالب Grand Hotel Central، از فراز استخر بزرگ بام خود به چشم انداز بافت قدیمی شهر یعنی Gothic Quarter و کلیسای جامع شهر بارسلونا مشرف میباشد. هتل، اتاقهای شیک خود را به همراه تلویزیون ماهواره ای و حمام مجهز به وان جکوزی دار به میهمانان ارائه میدهد.اتاقها به سبک مدرن طراحی شده و از سیستم تهویه مطبوع، اینترنت، نمایشگر DVD، جایگاه iPod و استریو برخوردار میباشد.رستوران هتل، Ávalon نام داشته و به سرو خوراکهای ابتکاری Catalan میپردازد. علاوه بر این میهمانان میتوانند در تریای مدرن بام هتل، از نوشیدن لذت برده و به تماشای چشم انداز شب بارسلونا بنشینند.از امکانات رفاهی هتل میتوان به سالن بدنسازی، خدمات ماساژ، اطلاعات شبانه روزی، اتومبیل و یا دوچرخه کرایه اشاره کرد.هتل تنها 3 دقیقه پیاده تا منطقه Born و رستورانها و مغازه های فراوان آن فاصله دارد.

 

 

 


Hotel W Barcelona

هتل جالب و بادبانی شکل W Barcelona، در کنار ساحل Barceloneta قرار گرفته و از طراحی خیره کننده و چشم اندازهای تماشایی نسبت به شهر بارسلونا برخوردار می باشد. هتل اقامت مجللی را به همراه یک مرکز آب گرم، استخر بزرگ و بار بام به میهمانان خود ارائه می دهد. اتاقهای تاثیر گذار هتل به شیوه نوین طراحی و به دریای مدیترانه و یا شهر مشرف می باشند. آنها به نیمکتهای راحتی، تلویزیون LCD، جایگاه iPod و دوش بارانی مجهز میباشند. هتل دارای دو رستوران شیک و خوش خوراک، یک تریای کنار استخر و یک تریای واقع در لابی می باشد. میهمانان می توانند در تریای ECLIPSE، واقع در طبقه 26، به صرف نوشیدنی پرداخته و از تماشای چشم انداز تماشایی دریا و شهر لذت ببرند. مرکز آب گرم Bliss، از یک جکوزی، اتاق سونا و بخار، خدمات متنوع تمددگر اعصاب و معالجات زیبایی برخوردار می باشد. هتل 20 دقیقه پیاده تا ایستگاه متروی Barceloneta و ایستگاه های اتوبوس خارج از هتل فاصله دارد.

  

 

paradores hotel

این مجموعه هتل ها اگرچه هتل هاي لوكس و مجللي محسوب ميشوند اما عمدتا در كاخ ها و قلعه ها و صومعه ها، ديرها و عمارت هاي اربابي و نيز در چشم اندازهاي طبيعي اين كشور احداث شده اند كه درطراحي و اجراي اين مراكز دولت اسپانيا هدف يا اهداف مشخصي را دنبال مي كند.
از آن جا كه اغلب بناهاي ياد شده ازجمله آثار تاريخي در كشور محسوب مي شوند ، سبك ارائه خدمات دراين هتل ها به سبك هاي سنتي است تا امكانات لازم براي تجربه محيطي تاريخي براي توريست ها فراهم آيد.
مجموعه اقامتگاهي پارادورز علاوه بر كاخ ها و محوطه هاي تاريخي در نواحي شاخص طبيعي نيز احداث شده كه دامنه اين شبكه در تمام شهرها و مناطق دور و نزديك اسپانيا از گاليسيا در شمال غربي اين كشور گرفته تا كاتالونيا و آندولوزيا در جنوب اين كشور و نيز در جزاير قناري و همچنين در برخي شهرهاي اسپانيايي در شمال افريقا گسترش دارد.
هرچند كه هريك از اين ساختمان ها و موقعيت ها بسيار تماشايي هستند اما درصورتي كه توريست ها تمايلي به اقامت در اين هتل هاي تاريخي نداشته باشند امكان استفاده از هتل ها و اقامت گاه هاي مدرن نيز وجود دارد كه بسياري از آن ها نيز تحت مديريت شبكه هتل هاي پارادور فعاليت مي كنند.
هتل ها ي فعال در شبكه هتلداري پارادور مشخصا از سوي دولت اسپانيا و به منظور ارتقاي توريسم كيفي شكل گرفته است كه هدف عمده دولت اسپانيا از طراحي و اجراي اين پروژه گسترده هتلداري ، حمايت و حفاظت از ميراث هنري و ملي و تاريخي اسپانيا بوده است. علاوه بر حمايت از ميراث تاريخي، حمايت از مردم و سكنه محلي درمناطق مختلف شهري و روستايي نيز از ديگر اهداف مهم در كاربري اين قبيل بناها وشكل گيري اين شبكه گسترده اقامتگاهي در كشور اسپانيا از طريق ايجاد منابع اقتصادي متنوع دركشور بوده است.
اما توريست هايي كه دراين هتل ها اقامت مي كنند علاوه بر اقامت در مكان ها تاريخي و حضور درفضاهاي تاريخي از بالاترين استانداردهاي اقامتگاهي نيز برخوردار مي شوند كه با توجه به استانداردهاي معقول بين المللي تعيين شده و اعمال مي شود.

 

 

 


Hotel Melia Castilla

کارکنان مهربان و با دقت هتل، آماده خدمت رسانی می باشند. امکانات رفاهی هتل شامل استخر روباز ، استخر سرباز (فصلی) می باشد. اين هتل داراي 915 اتاق مي باشد. شيشه هاي دوجداره اتاق ها نيز از ورود هرگونه سر و صدا درهنگامي که شما استراحت می کنید؛ جلوگيري مي کند. اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود مي بالد. يک صرافي نيز در هتل وجود دارد. اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود مي باشد. اتومبيل کرايه نيز بنا به درخواست ميهمانان، در اختيار آنان قرار خواهد گرفت. شما نيز مي توانيد از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده کنيد.

 

 

 


Hotel Axor Barajas

هتل Axor Barajas با خدمات عالي خود پذيراي مهمانان مي باشد. ميهمانان عزيز مي توانند از اتاقهاي راحت هتل لذت ببرنداتاقهای پاکیزه این هتل بهترین مکان برای استراحت و آرامش می باشند. امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ ، جکوزی ، سونا می باشد. از دیگر امکانات هتل می توان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره کرد. هم چنین علاقه مندان به بازیهای کامپیوتری می توانند در اتاق بازی، به انواع بازیهای کامپیوتری بپردازند. اين هتل داراي 217 اتاق مي باشد. شيشه هاي دوجداره اتاق ها نيز از ورود هرگونه سر و صدا درهنگامي که شما استراحت می کنید؛ جلوگيري مي کند. اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود مي باشد. اتومبيل کرايه نيز بنا به درخواست ميهمانان، در اختيار آنان قرار خواهد گرفت. در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.

 

 

 


Hotel Acevi Villarroel

این هتل 4 ستاره اقامتی دلپذیر را به همراه ویلاهای خود به میهمانان ارائه می دهد. امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ ، جکوزی ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، سولاریوم ، حمام ترکی و بخار ، حمام ترکی ، استخر سرباز (فصلی) می باشد. اين هتل داراي 84 اتاق مي باشد. شيشه هاي دوجداره اتاق ها نيز از ورود هرگونه سر و صدا جلوگيري ميکند. اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.

 

 

 


Grupotel Gran Via 678

این هتل از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار می باشد. کلیه اتاقهای این هتل تمیز و راحت می باشد. خدمات دوستانه کارکنان موجب شده تا هتل گزینه ایده آل شما باشد. میهمانان میتوانند در استخر روباز هتل ، به آبتنی بپردازند. اين هتل داراي 98 اتاق مي باشد. شيشه هاي دوجداره اتاق ها نيز از ورود هرگونه سر و صدا جلوگيري ميکند. اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.

 

 

موسسه حقوقی و بین المللی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

 

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره  86087195 - 86087214 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید. **

 

مشاوره رایگان