× franchisor.ir

مراکز خرید یونان

 

مرکز خرید آتن کپتال

این مرکز خرید بر اساس استانداردهای جهانی و با بهترین امکانات ساخته شده است و یکی از لوکس ترین و مدرن ترین مراکز خرید یونان به شمار می رود .

 

 


مرکز خرید آتن هارت

مرکز خرید آتن هارت 4 طبقه می باشد و دسترسی به هر 4 طبقه به آسانی امکانپذیر است. خریداران به راحتی می توانند هرآنچه می خواهند را از 80 فروشگاه در این مجتمع خریداری کنند .


 


بازار مترو آتن

این بازار دارای 85 فروشگاه می باشد که تمامی برندهای تجاری و معروف را به خریداران عرضه می کنند 5رستوران ، 1 سوپر مارکت ، یک زمین بازی و بانک نیز از دیگر امکانات این مجموعه می باشد.

 


بازار میلینیوم آتن

این بازار در شلوغ ترین خیابان آتن واقع شده است. این مجتمع به مساحت 20000 متر مربع، دارای مغازه، کافه ، 5 سینما، یک سوپر مارکت و پارکینگ با ظرفیت 750 خودرو می باشد .

 

 


مرکز خرید آتیکا

اگر بخواهیم منصف باشیم مرکز خرید آتن از شیک ترین و پر زرق و برق ترین مراکز خرید آتن به شمار میرود.

 

خیابان ارمو آتن Ermou Street Athens

خیابان ارمو یکی از مراکز خرید در آتن دارای فروشگاههای لوازم موسیقی، بوتیک ها با انواع کالاهای لوکس و مغازه های کفش و کیف می باشد. انواع فروشگاههای لوکس با انواع برندها در این خیابان شعبه دارند. این خیابان از بهترین مراکز خرید آتن و مراکز خرید یونان به شمار می رود.

 

 


خیابان موناستریاکی آتن   Monastiraki Street Athens

خیابان موناستریاکی یکی از مراکز خرید در آتن به شمار می رود. در این خیابان اکثر برندهای معروف دنیا در فروشگاه های شیک و مدرن ارائه می شود. همچنین بازارهای در این خیابان وجود دارد که برای خرید سوغاتی بسیار مناسب اند. این خیابان در منطقه پلاکای یونان یکی از بهترین مراکز خرید یونان و مراکز خرید آتن می باشد .

 

 

 

موسسه حقوقی و بین المللی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

 

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره  86087195 - 86087214 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید. **

 

مشاوره رایگان