× franchisor.ir

جاذبه های توریستی گرجستان


Georgian State Art Museum

این بنای با شکوه دارای ساختمانی بسیار قدیمی و کلکسیونی خیلی عالی از هنر Georgian Christian میباشد. در راهروی زیرزمین نیز کلکسیون خوبی از نقاشی های ایرانی قرن 18 وجود دارد. در راه پله ها از معماری روسی استفاده شده است. در صورت تمایل به همراهی راهنمای انگلیسی، فرانسوی و یا آلمانی، 6 لیره هزینه برای شما دارد.


Sameba (Holly Trinity) Church

ساخت ساختمان کلیسا از اواخر دهه 90 شروع شده و تا ابتدای سال 2000 ادامه داشته است. کلیسای Semeba بلندترین ساختمان گرجستان است که 85 متر ارتفاع دارد. کلیسا هنوز در زیر یک عمارت کوچک با نقاشی های Fresco، نقاشی های سقفی و ... تزئین شده است.

 

Metekhi Church

کلیسا شامل یک ساختمان گنبدی شکل از قرن 13 است که بخشی از مجموعه قصر Metekhi می باشد. این کلیسا در خیابان Shushanik قرار گرفته است.

 

Narikala Fortress

یکی از قلعه های اصلی شهر است که از قرن 4 میلادی تا کنون همچنان پابرجاست. قلعه Narikala مشرف به باغ Botanical تقلیس می باشد که با قدم زدن در این باغ، عمارت قلعه به خوبی دیده می شود.
در هنگام بازدید از قلعه باید به این نکته توجه داشته باشید که وارد شدن به قلعه فقط با راهنما امکان پذیر است.
برای ورود باید دنبال 2 در فولادی بگردید، تا وارد محوطه شوید، و بزرگترین پناهگاه (به صورت تونل زیرزمینی) ضد بمب که تا حالا ندیده اید را که بیشتر به سبک شوروی سابق ساخته شده را مشاهده نمائید. این تونل، محوطه را به مرکز شهر وصل می نماید.

 

Botanical Gardens

این باغ یکی از قدیمی ترین باغ ها در Caucasus است که در سال 1845 در جلوی باغ قصر ساخته شده است.


Sulphur Baths

حمام Sulphur بسیار مورد توجه علاقمندان و توریست های خارجی است. شما می توانید یک اتاق آن را با 30 دلار برای 1 ساعت اجاره کنید، یا به یکی از حمام های عمومی آن بروید که فقط 1 لیره هزینه دارد.ماساژ نیز 2.5 دلار می باشد. در صورتی که حوله به همراه ندارید، با قیمت اندکی می توانید یک حوله اجاره نمائید. حمام در پائین Narikala، در نزدیکی مسجد واقع شده است.

 

Sioni Cathedral

این کلیسای مسیحی که یکی از آثار تاریخی شهر است، در خیابان Christiom در تقاطع Nino قرار گرفته و در قرن 6 یا 7 ساخته شده است.

 

Mount Mtatsminda

کوه مقدس Mtatsminda یکی از سمبلهای معماری و هنری تفلیس است که کلیسای پدر David، زیارتگاه نویسندگان و مشاهیر در آنجا واقع شده است.

 

Janashia Museum of Georgia

Janashia یک موزه عالی است، پیشنهاد می شود که حتما از آن دیدن کنید، این موزه تمرکز خود را روی آثار هنری قبل از میلاد مسیح گذاشته و دارای یک کلکسیون جذاب از گنج های طلا و نقره است.

 

 

موسسه حقوقی و بین المللی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

 

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره 86087195 - 86087214 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید. **

مشاوره رایگان