× franchisor.ir

اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری ( Tier 1 ) 

موسسه حقوقی سام (نماینده هلدینگ بین المللی اینوید) با سالها تجربه و کسب اعتبار در اتحادیه اروپا با توجه به قوانین سرمایه گذاری در اتحادیه اروپا و همچنین قوانین مهاجرتی با استفاده از وکلای مجرب در اروپا نسبت به سرمایه گذاری و اخذ اقامت برای ایرانیان، خدمات ویژه ای را ارائه می نماید.

اقامت انگلستان

اگر شما علاقه مند به مهاجرت به انگلستان و کسب اقامت انگلستان می باشید اقامت از طریق سرمایه گذاری می تواند گزینه ای مناسب باشد.
ما مفتخریم با استفاده از سوابق و تجربیات سالها تلاش و خدمت در زمینه اقامت اروپا، در حال حاضر اقامت از طریق سرمایه گذاری را به عنوان راحت ترین  روش اخذ اقامت انگلستان  به متقاضیان عزیز معرفی نماییم.

کشور انگلستان

انگلستان از شمال با اسکاتلند و از غرب با ولز هم‌مرز است و مهم‌ترین و عمده‌ترین بخش بریتانیا است. مرزهای آبی این کشور در شمال غرب دریای ایرلند، در جنوب غرب دریای سلتی و در شرق دریای شمال هستند و در جنوب نیز کانال مانش آن را از اروپای قاره‌ای و کشور فرانسه جدا می‌کند. انگلستان دارای بیش از یکصد جزیره کوچک و بزرگ است که از جمله آن‌ها می‌توان به جزیره وایت و جزیره من اشاره کرد. شهر لندن پایتخت انگلستان و در عین حال پایتخت پادشاهی بریتانیا است. پرآب‌ترین رود انگستان، رود تیمز است که از میان شهر لندن می‌گذرد و به دریای شمال می‌ریزد.

اقتصاد در انگلستان

از جمله مهم ترين صنايع كشور مي توان به آهن و پولاد، وسايل مهندسي، كشاورزي، ساختماني، راهسازي، ماشين و هواپيما سازي، منسوجات، شيميايي و توليدات غذايي و نظامي اشاره نمود.غلات، چغندر قند، سيب زميني، ميوه و سبزيجات نيز از جمله مهم ترين محصولات كشاورزي كشور به شمار مي آيد. سرانه زمين مزروعي براي هر نفر بالغ بر 12/0 هكتار مي باشد. توليد سالانه گوشت گاو 06/1 ميليون تن، گوشت خوك862 هزارتن، گوشت گوسفند243هزار تن و صيد ماهي 980 هزار تن مي باشد.

توليد سالانه نيروي الكتريسيته نيز معادل 38/283 ميليارد كيلووات در ساعت است. نخستين نيروگاه برق اتمي در جهان براي اولين بار در انگلستان آغاز به كار نمود و در حال حاضر قسمتي از برق اين كشور توسط اين نيروگاه ها تأمين مي گردد. طي سال هاي اخير، نفت و گاز طبيعي به مقادير فراوان در درياي شمال كشف گرديده و قسمت عمده احتياجات سوختي اين كشور را تأمين مي نمايد. ذخاير شناخته شده نفت بالغ بر 19 ميليارد بشكه مي باشد.
معادن ذغال سنگ نيز فراوان بوده، آهن، سرب، مس و روي، قلع، بوكسيت، نمك، گچ، سيليس و آهك نيز از جمله مهم ترين معادن كشور به شمار مي آيد.
نيروي كار كشور بالغ بر 100000/26 نفر است كه 33% آن در صنايع و 3% در بخش كشاورزي مشغول به فعاليت مي باشند. واحد پول كشور، پوند يا ليره انگليس معادل100 پنس يا پني، برابر با 19/2 دلار است. توليد ناخالص ملي، 93/277 ميليارد دلار و درآمد سرانه 972،4 دلار مي باشد كه 32% آن از صنايع و 3% از كشاورزي، 12% از معدن داري، 9% از حمل و نقل و ارتباطات و 42% از تجارت و خدمات حاصل مي گردد. هزينه هاي آموزش و پرورش كشور بر2/6% توليد ناخالص ملي بالغ مي گردد. نرخ سالانه رشد توليد ناخالص ملي حدود6 /1% است.

اقامت انگلستان

 مزایای سرمایه گذاری در انگلستان

  • امکان سفر و امنیت گذرنامه بریتانیایی
  • استاندارد بالای اموزش و پرورش و سطح زندگی
  • امکان دریافت حق شهروندی پس از حداقل 12 ماه بعد از اقامت دائم
  • افراد مقیم ازادی بدون محدودیت برای کار و تحصیل در انگلستان را دارند
  • امکان راه اندازی کسب و کار به صورت آزادانه
  • بهره مندی از تمام حقوق شهروندی انگلستان

شرایط سرمایه گذاری

حداقل امتیاز جهت کسب اجازه این نوع سرمایه گذاری 75 امتیاز می باشد، این امتیاز بر اساس مدارک زیر تعیین خواهد شد:

  1. توان سرمایه گذاری 200 هزار پوندی توسط متقاضی
  2. مدارکی دال بر اینکه این مبلغ 200 هزار پوند در یکی از بانک ها موجود است
  3. توانایی دانستن زبان انگلیسی (آیلتس)
  4. توانایی مالی شخص متقاضی جهت اداره امور زندگی خود و همراهانش که باید مدارک معتبری برای اثبات آن ارائه کند

 

 ** جهت دریافت مشاوره تلفنی و حضوری با کارشناسان ما با شماره های 86087214 - 86087195 ازساعت 9  الی 18 در تماس باشید. ** 

مشاوره رایگان