× franchisor.ir

اقامت از طریق سرمایه گذاری ( Tier1 ) در انگلستان:

موسسه حقوقی و داوری بین الملل سام ( نماینده هلدینگ اینوید ) با سال ها تجربه و کسب اعتبار در اتحادیه اروپا  با توجه به قوانین سرمایه گذاری در اتحادیه اروپا و همچنین قوانین مهاجرتی با استفاده از وکلای مجرب در اروپا نسبت به سرمایه گذاری و اخذ اقامت برای ایرانیان، خدمات ویژه ای را ارائه می نماید.

اقامت انگلستان

اگر شما علاقه مند به مهاجرت به انگلستان و کسب اقامت انگلستان می باشید اقامت از طریق سرمایه گذاری می تواند گزینه ای مناسب باشد.
ما مفتخریم با استفاده از سوابق و تجربیات سالها تلاش و خدمت در زمینه اقامت اروپا، در حال حاضر اقامت از طریق سرمایه گذاری را به عنوان راحت ترین  روش اخذ اقامت انگلستان  به متقاضیان عزیز معرفی نماییم.

انگلستان:

این منطقه از شمال با اسکاتلند و از غرب با ولز هم‌مرز است و مهم‌ترین و عمده‌ترین جزء تشکیل‌دهندهٔ کشور بریتانیا است. مرزهای آبی این کشور در شمال غرب دریای ایرلند، در جنوب غرب دریای سلتی و در شرق دریای شمال هستند، و در جنوب نیز کانال مانش آن را از اروپای قاره‌ای و کشور فرانسه جدا می‌کند. انگلستان دارای بیش از یکصد جزیره کوچک و بزرگ است که از جمله آن‌ها می‌توان به جزیره وایت و جزیره من اشاره کرد. شهر لندن پایتخت انگلستان و در عین حال پایتخت پادشاهی بریتانیا است. پرآب‌ترین رود انگستان، رود تیمز است که از میان شهر لندن می‌گذرد و به دریای شمال می‌ریزد.

اقتصاد در انگلستان:

از جمله مهم ترين صنايع كشور مي توان به آهن و پولاد، وسايل مهندسي، كشاورزي، ساختماني، راهسازي، ماشين و هواپيما سازي، منسوجات، شيميايي و توليدات غذايي و نظامي اشاره نمود.غلات، چغندر قند، سيب زميني، ميوه و سبزيجات نيز از جمله مهم ترين محصولات كشاورزي كشور به شمار مي آيد. سرانه زمين مزروعي براي هر نفر بالغ بر 12/0 هكتار مي باشد. توليد سالانه گوشت گاو 06/1 ميليون تن، گوشت خوك862 هزارتن، گوشت گوسفند243هزار تن و صيد ماهي 980 هزار تن مي باشد.

توليد سالانه نيروي الكتريسيته نيز معادل 38/283 ميليارد كيلووات در ساعت است. نخستين نيروگاه برق اتمي در جهان براي اولين بار در انگلستان آغاز بكار نمود و در حال حاضر، قسمتي از برق اين كشور توسط اين نيروگاه ها تأمين مي گردد. طي سال هاي اخير، نفت و گاز طبيعي به مقادير فراوان در درياي شمال كشف گرديده و قسمت عمده احتياجات سوختي اين كشور را تأمين مي نمايد. ذخاير شناخته شده نفت بالغ بر 19 ميليارد بشكه مي باشد.
معادن ذغال سنگ نيز فراوان بوده، آهن، سرب، مس و روي، قلع، بوكسيت، نمك، گچ، سيليس و آهك نيز از جمله مهم ترين معادن كشور به شمار مي آيد.
نيروي كار كشور بالغ بر 100000/26 نفر است كه 33% آن در صنايع و 3% در بخش كشاورزي مشغول به فعاليت مي باشند. واحد پول كشور، پوند يا ليره انگليس معادل100 پنس يا پني، برابر با 19/2 دلار است. توليد ناخالص ملي، 93/277 ميليارد دلار و درآمد سرانه 972،4 دلار مي باشد كه 32% آن از صنايع و 3% از كشاورزي، 12% از معدن داري، 9% از حمل و نقل و ارتباطات و 42% از تجارت و خدمات حاصل مي گردد. هزينه هاي آموزش و پرورش كشور بر2/6% توليد ناخالص ملي بالغ مي گردد. نرخ سالانه رشد توليد ناخالص ملي حدود6 /1% است.

اقامت انگلستان

 مزایای سرمایه گذاری در انگلستان:

- امکان سفر و امنیت گذرنامه بریتانیایی
- استاندارد بالای اموزش و پرورش و سطح زندگی
- امکان دریافت حق شهروندی پس از حداقل 12 ماه بعد از اقامت دائم
- افراد مقیم ازادی بدون محدودیت برای کار و تحصیل در انگلستان را دارند
- امکان راه اندازی کسب و کار به صورت آزادانه
- بهره مندی از تمام حقوق شهروندی انگلستان

شرایط سرمایه گذاری:

حداقل امتیاز جهت کسب اجازه این نوع سرمایه گذاری 75 امتیاز می باشد
این امتیاز بر اساس مدارک زیر تعیین خواهد شد:
1- توان سرمایه گذاری 200 هزار پوندی توسط متقاضی
2- مدارکی دال بر اینکه این مبلغ 200 هزار پوند در یکی از بانک ها وجود دارد.
3- توانایی بر دانستن زبان انگلیسی )آیلتس)
4- توانایی مالی شخص متقاضی جهت اداره امور زندگی خود و همراهانش که باید مدارک معتبری برای اثبات آن ارائه کند.

 

 

موسسه حقوقی و بین المللی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

 

** جهت مشاوره حضوری و تلفنی با کارشناسان ما با شماره  86087195 - 86087214 ازساعت 10 الی 18 در تماس باشید. **

 

مشاوره رایگان