× franchisor.ir

اقامت مالتا  

کشور مالتا متشکل از مجمع الجزایری است که در جنوب اروپا قرار دارند. این مجمع الجزایر شامل سه جزیره مالتا، گوزو و کمینو می باشند. کشور مالتا در 80 کیلومتری جنوب ایتالیا، 284 کیلومتری شرق تونس و 333 کیلومتری شمال لیبی واقع شده است. مالتا با مساحتی بالغ بر 316 کیلومتر مربع، دهمین کشور کوچک جهان است. این کشور با 475 هزار نفر، پنجمین کشور کم جمعیت جهان شناخته شده است. پایتخت آن، شهر والتا کوچک ترین پایتخت ملی در اتحادیه اروپا با مساحت 8/0 کیلومتر مربع می باشد. زبان رسمی مردم کشور مالتا، زبان انگلیسی و زبان مالتی است.

دولت بریتانیا در سال 1964 استقلال کشور مالتا را به رسمیت شناخت و تصویب کرد و در سال 1974 مالتا تبدیل به جمهوری شد. درسال 2004 به اتحادیه اروپا و در سال 2008 به اتحادیه پولی یورو پیوست و در نتیجه واحد پول مالتا در حال حاضر یورو می باشد. مذهب مردم این کشور کاتولیک است. این کشور دارای چشم انداز های زیبا با آب و هوای گرم در تابستان و زمستان های ملایم، افراد را ترقیب به اخذ اقامت مالتا می کند. کشور مالتا با عضویت در شنگن، افراد را به فکر مهاجرت و اقامت در این کشور وا می دارد، زیرا با داشتن پاسپورت مالتا می توانند در هر کشوری که عضو شنگن است زندگی کنند.

اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در مالتا یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در اروپا در سال 2020 محسوب میگردد،که به وسیله این سرمایه گذاری میتوانید اقامت کشور مالتا و در نهایت اقامت اتحادیه اروپا را کسب نمایید. دقت نماییدکه روش های بسیاری برای سرمایه گذاری وجود دارد ولی در روش های سرمایه گذاری ریسک های کوچک و بزرگ نیز وجود دارد .

یکی از امن ترین سرمایه گذاری های موجود در جهان سرمایه گذاری در مالتا به شمار می رود زیرا دولت مالتا سرمایه گذاری در این کشور را تضمین میکند.

روش های بسیار مختلفی برای دریافت اقامت مالتا وجود دارد که یکی از آنها سرمایه گذاری در مالتا است. کلا سرمایه گذاری در مالتا به شاخه های متفاوتی تبدیل میگردد که میتوان از بین آنها به موارد زیر اشاره کرد :

  1. خرید ملک در مالتا
  2. خرید سهام دولتی در مالتا

داوطلبان سرمایه گذاری در مالتا توسط گواهی تابعیت، موفق به کسب عنوان شهروندی مالتا خواهند شد. که این گواهی همچنین می تواند تمدید شود و شامل خانواده های  افراد سرمایه گذار نیز خواهد بود. هنگامی که یک متقاضی شهروندی مالتا را دریافت میکند ، شامل شهروندی اتحادیه اروپا نیز میباشد،و آنها حق استقرار در تمام ۲۸ کشور اتحادیه اروپا و سوئیس را دارا هستند. آنها همچنین توانایی راه اندازی کسب و کار در مالتا را نیز دارند، شما با اخذ پاسپورت مالتا قادرید از سفر بدون روادید به بیش از ۱۶۰ کشور در سراسر جهان از جمله ایالات متحده لذت ببرید.

از نوامبر سال ۲۰۱۶، برنامه سرمایه گذاری در مالتا بیش از  ۸۰۰ پاسپورت مالتایی را به سرمایه گذاران بیش از ۴۰ کشور مختلف اعطا کرده است. همانطور که میدانید تا این تاریخ، IIP مالتا یا سرمایه گذاری در مالتا هنوز برنامه های کاربردی جدید را پذیرش میکند اما این برنامه بصورتی پایدار و محکم ۱۸۰۰ شرکت کنندگانی که تا به حال اقدام کرده اند را پوشش میدهد، بنابراین ما شما را به سرعت عمل در این امر تشویق میکنیم.

اقامت مالتا

واجد شرایط بودن برای برنامه سرمایه گذاری در مالتا

برای طرح شهروندی و سرمایه گذاری در مالتا، متقاضی اصلی باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشد و باید تمام نیازهای مهاجرت مشخص شده از جمله موارد زیر را برای دولت مالتا تامین کند.

  1. مشخص بودن انگیزه فرد برای سرمایه گذاری در مالتا و تست مناسب در این زمینه
  2. تایید سلامت متقاضی
  3. میزان سرمایه گذاری در دولت مالتا

میزان سرمایه گذاری در مالتا کاملا بستگی به شرایط دارد که فرد آن را انتخاب میکند .کمترین میزان سرمایه گذاری 200 هزار یورو برای خرید سهام دولتی یا اوراق قرضه است . اگر شما بخواهید در مالتا ملک خریداری نمایید باید میزان مبلغ ملک کمتر از 350 هزار یورو نباشد تا بتوانید اقامت دریافت نمایید .

  1. خرید املاک و مستغلات و یا اجاره

متقاضیان باید برای حفظ اقامت خود برای یک دوره زمانی حداقل پنج ساله خرید ملک غیر منقول در مالتا را داشته باشند. این مورد را می توان با خرید یک ملک در مالت به مبلغ  حداقل ۳۵۰٫۰۰۰ € و حفظ مالکیت برای ۵ سال، و یا با اجاره یک ملک برای پنج سال یا بیشتر با حداقل اجاره سالانه از ۱۶٫۰۰۰ € عملی کرد. متقاضیان باید مدارک و شواهد مبنی بر داشتن و یا اجاره یک ملک در جزیره ظرف چهار ماه از دریافت نامه شهروندی مالتا را فراهم کنند.

  1. خرید اوراق قرضه سرمایه گذاری

در این مورد، متقاضیان ملزم به سرمایه گذاری حداقل 200,000 € در دولت با ابزارهای مالی (اوراق قرضه، سهام، و اوراق قرضه که به نفع ملت) برای حفظ سرمایه گذاری به مدت حداقل پنج سال تاییدیه خود را عنوان کنند.

سرمایه گذاری در مالتا مطمئنا یکی از آسانترین سرمایه گذاری ها در اتحادیه اروپا به شمار میرود ولی باید دید که آیا این سرمایه گذاری برای شما مناسب است ؟ سرمایه گذاری های زیادی در اروپا و سراسر دنیا وجود دارد و افراد میتوانند برای انتقال سرمایه خود از این روش ها استفاده نمایند و در نهایت اقامت نیز کسب نمایند.

 

 ** جهت دریافت مشاوره تلفنی و حضوری با کارشناسان ما با شماره های 86087214 - 86087195 ازساعت 9  الی 18 در تماس باشید. **

مشاوره رایگان